Wpis z mikrobloga

@dymitrop: potwierdzam info nie mam poczucia humoru bo nie smieszy mnie obrazek ktory smieszy kogos innego. nie no smieszyl mnie kiedys bo przekaz obrazka jest irracjonalny ale widzac to zdjecie ktorys raz to nawet sie nie smiejesz tylko scrollujesz.

no i c--j

No wiesz, czasem memy sie usmierca. Tutaj jest to duzo latwiej zrobic, bo to jest zwykly obrazek.
  • Odpowiedz
Chyba, że nie dopuszczasz myśli, że są dwie osoby o różnych stanowiskach w tej sprawie, mając kilka innych wspólnych poglądów.


@kasztanowcowiaczek: Z reguły jest tak, że LGBT = lewactwo. oczywiście nie zawsze, bo nawet w konfederacji jest kilku homo.
  • Odpowiedz
potwierdzam info nie mam poczucia humoru bo nie smieszy mnie obrazek ktory smieszy kogos innego.


@kasztanowcowiaczek: dobrze, że zdajesz sobie z tego sprawę:)

nie no smieszyl mnie kiedys bo przekaz obrazka jest irracjonalny ale widzac to zdjecie ktorys raz to nawet sie nie smiejesz tylko scrollujesz.


@kasztanowcowiaczek: coś co ma byż zabawne zazwyczaj jest irracjonalne, ponieważ ludzi bawią rzeczy, które są niespodziewane
  • Odpowiedz
@Kokomango: czyli już wiesz jak się czuje z tym całym gownem czosndogiem. A tu akurat śmieszne, prawdziwe, i ogólnie cieszmy się że można tak sxkalowac homosiow, bo pewnie już niedługo nie będzie takiej możliwości
  • Odpowiedz
@huntforfur: czosndog to chwilowa moda i zaraz przeminie, a te gówniane przepychanki między psychoaktywistami a przeciwnikami LGBT ciągną się już od paru ładnych lat i końca nie widać. Szkalowanie tęczowych i te głupie wojenki zrobiły się już nudne i irytujące jak drący ryja rozpuszczony bachor.
  • Odpowiedz
jak mam tego nie czytać jak ten gnój wylewa się co jakiś czas ze wszystkich mediów?


@Kokomango: ale co konkretnie lewactwo? ¯\(ツ)_/¯

Co do wpisu to decyduje większość (teoretycznie, czasem decyduje moderacja). Ja też widzę na głównej sporo gówna którego nie chciałbym widzieć ¯\
(ツ)_/¯ taki urok wypoku możesz sie z tym pogodzić albo usunąć konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie mówię o samym wypoku, istnieją jeszcze inne media ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kokomango: aż pójde sprawdze czy mnie nie wkręcasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

denerwuje mnie nawiedzone lewactwo i nawiedzeni przeciwnicy, którzy razem toczą bezsensowne wojenki


@Kokomango: Imo lepiej tak niż przyklasnąć i pokazać że bydło może robić co chce, takiej postawy właśnie oczekują, widać to doskonale po sytuacji
  • Odpowiedz