Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
Polsko Białoruska randka nr 2 odbyta xD

Dziś na początek poszliśmy na spacer więc od samego początku było więcej kontaktu fizycznego, później poszliśmy do baru na piwo i coś zjeść. Ogólnie sporo ze sobą rozmawialiśmy i nie mogłem zamknąć przy niej gęby a jestem bardziej introwertykiem niż ekstrawertykiem a bardzo łatwo jest mi się przy niej otworzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziś dziewczyna mówiła trochę gorzej po Polsku i jak nie mogła sobie przypomnieć polskiego słówka to mówiła to słowo po angielsku więc przez praktycznie cały dzień rozmawialiśmy mieszając oba języki. Jeszcze przepraszała mnie, że dziś odrobinę gorzej mówi i było widać, że lekko się tego wstydzi co było w sumie bardzo urocze ()

Na koniec odprowadziłem ją do domu i zaprosiła mnie do środka na herbatę gdzie zaczęliśmy się lizać, macać i drapała mnie po barkach co było zajebiście przyjemne. W sumie podoba mi się, że wszystko idzie tak naturalnie i w miarę powoli, ale nawet jak będzie z tego jakaś dłuższa i poważniejsza relacja to szybko pewnie się #!$%@? jak zobaczy jak dużą część życia poświęcam na treningi xDDDD przerabiałem już to parę razy

Jutro randka nr 3 i odwołałem randki z innymi dziewczynami bo tak mi się spodobała

Wołam @jmuhha @dobrosulka @bartlomiej-n77 @rafciok13 @kajak98


#tinder #randkujzwykopem
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rand0mized: ciężko mi jest to określić bo to raczej różowe powinny mnie ocenić. Jakimś giga chadem nie jestem ale swoją morda też nie straszę ludzi ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cromm: Widzę, że trenujesz RU-CHA-NIE ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Poleciała na twoje ciało i może twarz jak masz fajną. Ewentualnie liczy na kartę stałego pobytu i szuka jelenia by mu dziecko zrobić ( ).