Wpis z mikrobloga

Ej mam pytanko. Dlaczego wszystkie największe korpo na świecie są lewackie? Facebook lewacki, Twitter lewacki, Youtube lewacki, Sony lewackie. Jak to się dzieje? Czyżby prawdziwy heteroseksualny Polak patriota był nieudacznikiem, który łapie się jedynie do pracy w budżetówce w kraju z dykty? Odpowiedź brzmi - nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #konfederacja #przemyslenia #pytanie
Pobierz Kozajsza - Ej mam pytanko. Dlaczego wszystkie największe korpo na świecie są lewackie...
źródło: comment_1593103850XgwCFSbmZEA15lsWBZNyZy.jpg
  • 97
@wakacje_to_wolnosc: Dzięki cumplu ale po przeczytaniu muszę stwierdzić że nieźle zdramatyzowałeś i podkoloryzowałeś na potrzeby narracji. Spójrzmy na czym owo szczucie i dyskryminacja polega:

One startup CEO who has worked in Silicon Valley for more than a decade says that while it's popular to talk politics in the workplace, the underlying assumption is that everyone has similar views.


Spoko podobnie jak w np w Teksasie (z tym że każdy zakłada tam
@PolacoEsMasGrandeRobaco: Narracja jest taka że konserwatyści są dyskryminowani w Dolinie Krzemowej i większość z nich kryje się z własnymi poglądami. Tak raportują prawicowe i lewicowe media, tak raportują alarmiści z firm Big Tech, takie mam osobiste doświadczenia z pracy w USA. Czego chcesz więcej? Sądzisz że ludzie w firmach Big Tech nie są dyskryminowani za poglądy? Czy jaka jest teza?
@wakacje_to_wolnosc: Sorry n8e zdążyłem podsumować

Posumowując: większość przykładów to wstyd przed niektórymi poglądami które reprezentuje popierana partia, brak asertywności, złe znoszenie krytyki, zamordystyczne poglądy dyskryminujące innych.

Teza jest taka że strasznie podkolorowujesz. Jak prowadzisz jakąś firme i powiesz że np nie obsługujesz Polaków to licz się z tym że wielu ludziom się to nie spodoba i nie będą chcieli robić z tobą interesów. Podobnie jak stwierdzisz że współpracownicy nie powinni mieć
większość przykładów to wstyd przed niektórymi poglądami które reprezentuje popierana partia, brak asertywności, złe znoszenie krytyki, zamordystyczne poglądy dyskryminujące innych.

@PolacoEsMasGrandeRobaco: to tylko twoje opinia, fakty są takie że w USA istnieją dwie główne partie, każda ma swój program i różnią się światopoglądowo. Jedna z nich współpracuje od jakiegoś czasu z firmami Big Tech i to jej światopogląd jest w tych firmach akceptowany. Światopogląd drugiej partii USA nie jest akceptowany we
Przedsiębiorcy nie mają poglądów politycznych tylko słupki sprzedaży. Jest kasa z bycia lewakiem to jesteś lewakiem. Jest kasa z dostarczania gazu do obozów zagłady, to dostarczasz gaz do obozów zagłady.
@Kozajsza: U mnie w korpo lewicowym mieliśmy oddzial dwizjonu prawicowego xd a czemu tak się dzieje? Bo lewica jest bardziej radykalna czyli jak im nie posmarujesz albo podpadniesz to zrezygnuja z produktu bo to straszni radykaliści a prawicowcy sa bardziej tolerancyjni i machna ręka
@wakacje_to_wolnosc: Nie wiem czy przeczytałeś edytowaną wersje posta gdzie rozwijam myśl:

Teza jest taka że strasznie podkolorowujesz. Jak prowadzisz jakąś firme i powiesz że np nie obsługujesz Polaków to licz się z tym że wielu ludziom się to nie spodoba i nie będą chcieli robić z tobą interesów. Podobnie jak stwierdzisz że współpracownicy nie powinni mieć tach samych praw jak ty.


Fakty pochodzą z twojego artykułu. ¯\_(ツ)_/¯
@PolacoEsMasGrandeRobaco: Przeczytałem to co dopisałeś później. Fakty są takie że w USA istnieją dwie główne partie, każda ma swój program i różnią się światopoglądowo. Jedna z nich współpracuje od jakiegoś czasu z firmami Big Tech i to jej światopogląd jest w tych firmach akceptowany. Światopogląd drugiej partii USA nie jest akceptowany we wspomnianych firmach, a ludzie którzy się do niego otwarcie przyznają są dyskryminowani, czasem wręcz zwalniani, o czym donoszą różne
a prawicowcy sa bardziej tolerancyjni


@niko444: Tak było, dlatego płaczą na cały internet za każdym razem jak firma ma tęcze w logo albo gierka na konsole ma lesbijkę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@wakacje_to_wolnosc: cóż liczyłem na odrobine więcej. Narracja typu: "gdzie jest twoja tolerancja dla mojej nietolerancji" i robienie z siebie ofiary jest moim zdaniem troche słabe.
Nie twierdze że wszystko jest cacy, ale na ogół jak pogrzebiesz głębiej wychodzi druga strona medalu gdzie biedni prześladowani republikanie albo się zwyczajnie wstydzą niektórych poglądów prezentowanych przez ich partie albo płaczą że nie mogą otwarcie odmówić obsługi geja (bo ludzie zbojkotują) ewentualnie odmówić im części
@Soojin21:

Obecna marksiści są kapitalistami i za pomocą kapitalizmu wprowadzają marksizm.


Brzmi jak żart, ale jak ostatnio czytałem o Komunistycznej Partii Chin i jej strategii (chciałem się dowiedzieć, czy w końcu chcą tego komunizmu czy nie) to okazało się, że właśnie taki mają plan. Za pomocą kapitalizmu tak się wzbogacić i rozwinąć technologicznie, żeby komunizm w momencie wprowadzenia zadziałał "od kopa" i ewentualne problemy z wydajnością gospodarki nie wpłynęły na zaspokojenie
@Kozajsza: Lewica twierdzi, że Narodowy Socjalizm to skrajna prawica. Tak więc firmy jak Volkswagen, Coca Cola, Bayer i inne które kolaborowały z nazistami możemy uznać za prawackie.