Wpis z mikrobloga

Ej mam pytanko. Dlaczego wszystkie największe korpo na świecie są lewackie? Facebook lewacki, Twitter lewacki, Youtube lewacki, Sony lewackie. Jak to się dzieje? Czyżby prawdziwy heteroseksualny Polak patriota był nieudacznikiem, który łapie się jedynie do pracy w budżetówce w kraju z dykty? Odpowiedź brzmi - nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #konfederacja #przemyslenia #pytanie
Pobierz Kozajsza - Ej mam pytanko. Dlaczego wszystkie największe korpo na świecie są lewackie...
źródło: comment_1593103850XgwCFSbmZEA15lsWBZNyZy.jpg
  • 97
@Kozajsza 1. Lokalizacja centrali 2. Może uderzają do wielkomiejskiego klienta a ten jest obecnie bardziej lewicowy 3. Może syndrom Boga gdzie szefowie korporacji zamiast zająć się tylko swoją działką chcą wyjść ponad to i układać świat
Ej mam pytanko. Dlaczego wszystkie największe korpo na świecie są lewackie?


@Kozajsza: Bo są wspierane, finansowane i przejmowane przez lichwiarską międzynarodówkę, jako narzędzia do wprowadzania ideologii, które mają sprawić, że ludzie zamienią się w bezwolne, łatwe w manipulacji stado, z których można wycisnąć jeszcze więcej kasy.

Cieszę się że mogłem pomóc.
@Kozajsza: Nie sa lewackie. Korporacje nie maja ideologi a chcec zysku. Na zachodzie powiedza ze geje sa supcio, w chinach ze zamordyzm chinski to jedyna droga a w aRabi saudyjskiej ze koran to prawilny przewodnik po zyciu.
@Kozajsza: Bo to im się opłaca. Jeśli korporacja dojdzie do poziomu "zbyt duża by upaść", lub jej assety są rozmiarów budżetu kraju trzeciego świata, to wtedy warto im wspierać socjalistyczne postulaty. Dzięki nowym ograniczeniom, trudniej jest aby wyrosła im nowa konkurencja.
Pamiętaj, takie postulaty wspierane są zawsze przez ludzi bardzo bogatych, a nie tych, którzy starają się być bardzo bogaci.
@Kozajsza: Z tego samego powodu dla którego spam jest pisany z błędami ortograficznymi i wyglada jak gowno.
Żeby odsiać tych średnio i bardziej inteligentnych i mieć do czynienia z prawdziwymi idiotami, bo takich łatwiej oszukać.
Jeśli ktoś wierzy, ze korporacja go kocha to zwyczajnie łatwy target sprzedażowy
@Kozajsza: gdyby wielkie korporacje zaczęły promować jedzenie własnego gówna twierdząc, że wspierają w ten sposób przyrodę, to przypuszczam, że byłbyś pierwszym ochotnikiem, który zaczerpnął by kęs nie pytając nawet o zasadność całego procesu.

Tak samo jak uważasz, że modne lewactwo i postmodernizm w korpo i nie tylko to są rzeczy wartościowe. I potem są takie kwiatki jak "dyskryminacja pozytywna" albo "white lives doesn't matter" czy jakaś idiotka krzycząca na profesora uczelni
@Kozajsza to proste
1. Za wspieranie i pomaganie nikt nie może Cię zganić, więc kochają i wspierają od gejów, przez murzynów do muslimskich imigrantów
2. Większość ich pieniędzy pochodzi z zachodniej strefy kulturowej, która jest lewacka.
3. To są korpo medialne, więc nie uciekniesz przed tym. Tak jak na przykład próbowało cdpr z dpdge na BLM, a wspieraniu LGBT.

A dlaczego Polacy myślą, że to złe? To proste - polak musi mieć