Wpis z mikrobloga

Ej mam pytanko. Dlaczego wszystkie największe korpo na świecie są lewackie? Facebook lewacki, Twitter lewacki, Youtube lewacki, Sony lewackie. Jak to się dzieje? Czyżby prawdziwy heteroseksualny Polak patriota był nieudacznikiem, który łapie się jedynie do pracy w budżetówce w kraju z dykty? Odpowiedź brzmi - nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #konfederacja #przemyslenia #pytanie
Kozajsza - Ej mam pytanko. Dlaczego wszystkie największe korpo na świecie są lewackie...

źródło: comment_1593103850XgwCFSbmZEA15lsWBZNyZy.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jebluschytrus: Przecież kapitaliści z krwi i kości zatrudniają najlepszych pracowników, stąd na przykład tak mało kobiet na wysokich stanowiskach c'nie? Więc dlaczego zatrudniają lewaków?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 302
@Kozajsza: @jebluschytrus: Kiedyś marksiści walczyli z kapitalizmem, ale ogarneli że trzeba zmienić taktykę. Obecna marksiści są kapitalistami i za pomocą kapitalizmu wprowadzają marksizm. Szachy 4D, big brain
  • Odpowiedz
@Kozajsza: może dlatego, że właścicielami tych korporacji są żymianie?
Nie wiem po co oni to robią ale poprzednie rewolucje marksistowskie również doszły do skutku za staraniem tej nacji. Tak, tak wiem #urojeniaprawakoidalne
No cóż, polecam przeczytać "200 Lat Razem" noblisty Aleksandra Sołżenicyna. Sprawdzić historię Polski z czasów PRL ale tą nie zafałszowaną przez władze sowieckie.
Pochodzenie etniczne w szefów w największych korporacjach Doliny Krzemowej, Hollywoodu, koncernów medialnych w
  • Odpowiedz
@Kozajsza: nie są lewackie, są oportunistyczne. Postępowe są tam gdzie i kiedy im się to opłaca, a dodatkowo mają okazję do odwrócenia anty-korporacyjnej narracji skoro to "sojusznicy" ͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡͡( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nagle niepłacące podatków,
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Pamiętasz ":Occupy Wall Street" Po ogarnięciu tematu powinieneś wysnuć, że teraz wielkie korpo będą powtarzać syf który promowała lewica w usa xD żeby wdać się w ich łaski i odsunąć od siebie uwage xD Ale co ja tam wiem...
  • Odpowiedz
Dlaczego wszystkie największe korpo na świecie są lewackie?


@Kozajsza: bo to trafia do ich odbiorców. To jest zwyczajny marketing, korpa w dupie mają gejów czy lesbijki. Chodzi o zysk, przykładem może być zachowanie Microsoftu jakiś czas temu jak BLM było na czasie w sprawie tego murala który miała namalować jakaś artystka.
  • Odpowiedz
Nagle niepłacące podatków, ultrabogate korporacje korzystające na pracy za miskę ryżu to fajni kumple. Każdy z głową na karku by rozsiewał postępowe hasła jako CEO, trochę przerażające że lewica to łyka bez zastanowienia


@Wap30: Hm, a to czasem nie skrajne lewaki pod postacią Razem chcą opodatkowania i kontroli korporacji?
  • Odpowiedz
@Kozajsza: korporacje robią to co im się opłaca i z czego jest pieniądz, tak jak bmw robiło ciężarówki którym wozili ludzi do obozów, bayer robił cyklon b a teraz produkuje tabletki dla kaszojadów. Tak samo korpo gadają te bzdety bo chcą wyciągnąć piniondz od określonej grupy ludzi która jest skłonna bardziej do bezsensownych wydatków. Piniondz, pozatym nikt się nie wystawi żeby dostać od konkurencji, wieć wszyscy #!$%@?ą te bzdety ciąglę
  • Odpowiedz
a to czasem nie skrajne lewaki pod postacią Razem chcą opodatkowania i kontroli korporacji?


@Kozajsza: nie tylko skrajne, zresztą maja w tym sporo racji. Stąd to tym bardziej zabawne że ktoś się łapie na te oportunistyczne postępowe #!$%@? korporacji. Wszystko co wymienisz to prawda i dokłada do tego absurdu o którym piszę.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: witam
t. oświecona prawa dolna ćwiartka (liberał z krwii i kości, a nie """"""liberał"""""" typu Korwin czy Bosak) i tłumaczę poglądy poszczególnych ćwiartek politycznych co do spojrzenia na korporacje

oczywiście hiperbolizacja totalna, ale wykopowe prawactwo (prawa górna ćwiarka) robi największe fikołki intelektualne jeśli chodzi o coś co im nie pasuje
niochland - @Kozajsza: witam
t. oświecona prawa dolna ćwiartka (liberał z krwii i ko...

źródło: comment_1593111262HGkwi47horIqLWz3eyK3xN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Valve już nie jest lewackie bo tęczy nie mają na profilowce czyli prawaki. I właśnie dlatego twórcy Indie pod plaszczykiem walki o równość miesza z błotem steama za brak zabrania głosu. Twitter który cenzuruje twórców, blokuje hashtagi, tworzy sztuczny ruch. YouTube który demonetyzuje każdego jak leci za byle gowno. Facebook który jest tak lewicowy, że banowal draq Queens za fałszywe konta i sprzedaje nasze dane za psi #!$%@? i
  • Odpowiedz