Wpis z mikrobloga

Ej mam pytanko. Dlaczego wszystkie największe korpo na świecie są lewackie? Facebook lewacki, Twitter lewacki, Youtube lewacki, Sony lewackie. Jak to się dzieje? Czyżby prawdziwy heteroseksualny Polak patriota był nieudacznikiem, który łapie się jedynie do pracy w budżetówce w kraju z dykty? Odpowiedź brzmi - nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #konfederacja #przemyslenia #pytanie
Pobierz Kozajsza - Ej mam pytanko. Dlaczego wszystkie największe korpo na świecie są lewackie...
źródło: comment_1593103850XgwCFSbmZEA15lsWBZNyZy.jpg
  • 97
Obecna marksiści są kapitalistami i za pomocą kapitalizmu wprowadzają marksizm. Szachy 4D, big brain


@Soojin21: Tylko, że już Marks pisał, że komunizm musi powstać w zamożnych krajach demokratycznych zach Europy i USA. Tak było od początku, Rosji wręcz nie lubił. Nie sądzę, żeby Antifę i lewicę w USA nazwał "big brain" raczej "no brain"
@Kozajsza: ktoś tych ludzi zatrudnia i pozwala im funkcjonować w ten sposób. Lewacy udają, że tak nienawidzą korporacji ale prawda jest taka, że korporacje to jest ich narzędzie. korporacjonizm=faszyzm
@CynicznyMarksista:
Skrajny relatywizm i oderwanie od ustalonego porządku, próba redefiniowania istniejących zjawisk oraz sprowadzenie ich ledwo do rangi społecznego, umownego konstruktu. Uważam, że to może prowadzić w dalszej perspektywie do załamania się społeczeństwa i zdecydowanie przemawiają do mnie antyczne koncepcję dobra oparte na cnocie i zgodności z naturą, zamiast tych syntetycznych.
Bo są wspierane, finansowane i przejmowane przez lichwiarską międzynarodówkę


@dendrofag: Dlaczego to ta "międzynarodówka" okazuje się takim sprawnym przedsiębiorcą, a te "prawicowe", która potrafi nawet stadninę w Janowie Podlaskim doprowadzić do ruiny?
Firmy nie są, ani lewackie, ani prawackie


@ewaaaxxx: Prywatne firmy nie mogą być lewackie. Gdyby były to swój majątek by upaństwowiły i przekazały klasie chłopsko-robotniczej, a właściciel pojechałby na Syberię. Jeśli firma tego nie robi to znaczy ze nie jest lewacka.
2. Większość ich pieniędzy pochodzi z zachodniej strefy kulturowej, która jest lewacka.


@portas91: Jak to zachodnia strefa kulturowa lewacka? Zachód to jest właśnie ten zepsuty prawicowy kapitalizm, a wschód to lewicowy homo sovieticus czekający aż mu rzucą 500+
Zapomniałeś że to właśnie dekady rządów lewicy ukształtowały naszą część świata.
miałem na myśli lewactwo kulturowe/obyczajowe


@portas91: Tyle że ciężko je nazwać kulturowo lewicowymi. Lewacy uwielbiają pałować za długie włosy, słuchanie jazzu, a homoseksualistom zrobiliby znowu "Hiacynt", a korporacje zachowują się przeciwnie.
Popatrz na goliznę w produkcjach HBO. Lewacy dostają kociokwiku niczym Bierut na widok biustu Jędrusik w TV.
@void1984:
Kolego, nie nazywaj PiSu prawicą.
A mnie PiS grzeje ani ziębi

A lichwiarska międzynarodówka o której pisałem niekoniecznie ma klientów w normalnym tego słowa znaczeniu.

Na przykład FED. I jedynym klientem są Stany Zjednoczone, którym pożyczają ich własne pieniądze na procent.

Próbował to zmienić prezydent Kennedy, ale dostał kulkę.
Kolego, nie nazywaj PiSu prawicą.


@dendrofag: Napisałem to w cudzysłowie, bo wiem że wykopki tak ich nazywają.

Na przykład FED. I jedynym klientem są Stany Zjednoczone, którym pożyczają ich własne pieniądze na procent.

Te mechanizmy. Ciężki temat jak się od nich uwolnić.
Ciężko będzie Ci jednak kogoś przekonać że FED to lewica.
@void1984: nigdzie nie twierdziłem że FED to lewica, tylko że jest to lichwiarska międzynarodówka. Lewicową ideologią posługują się jak narzędziem, niekoniecznie wierząc że jest prawdziwa.