Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam, piszę anonimowo gdyż mam problem z moim związkiem.
Jestem z dziewczyną już prawie dwa lata i problem polega na tym, że pomimo tego że nie jest dziewicą postanowiła że ze mną poczeka z tym do ślubu. Każdego cholernego dnia zastanawiam się w czym jestem gorszy i co jest ze mną nie tak, że pomimo bycia razem, mieszkania razem, posiadania wspólnych planów na przyszłość inni mogli ją dotykać, mogli na nią patrzeć i mogli w niej być a ja nie!!! Czuje się z tą myślą fatalnie, myślę o tym ciągle, nie potrafię tego zrozumieć! Z rozmów wynika że uważa to za ogromny błąd, nawróciła się, łazi do kościoła i takie tam bzdety a ja uważam to za próbę wymówki przed czymś czego konkretnie nie rozumiem! Mieszkamy razem pół roku, dziewczyna normalnie pracuje, ogarnia mieszkanie, spędzamy razem normalnie czas, gotuje, sprząta itp, także jeśli chodzi o takie normalnie niecielesne relacje tu gra wszystko. Myślałem czy mnie nie zdradza, robiłem jakieś podchody, coś szpiegowałem ale nic! Kiedy razem leżymy, śpimy i próbuje ją dotknąć, wiecie mocniej przytulić takie tam ona od razu się złości i twierdzi że myślę tylko o jednym i inaczej nie potrafię! I tak jest bo tylko jednego mi brakuje, brakuje mi tego co inni dostali a ja nie!!
Jeju nie wiem jak to wyrzucić z głowy, jak przestać o tym myśleć. Nie wiem co mam robić :(
#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef41af70db94d7506cde3a9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 55
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: miej pretensje do siebie. Sam wiesz na co się pisałeś. Znam osobę która się oświadczyła, dziewczyna uległa, ten poruchał przez rok i dziewczynę zostawił xddd Kto co lubi. Ja osobiście uważam, że nie ma co robić z seksu karty przetargowej. To jest ważny element związku i wszyscy o tym trąbią na okrągło. To jak z trzymaniem się za rękę, jak z całusami, przytulasami. Od tego człowiek nie ucieknie. Wiadomo, niektórzy
waża to za ogromny błąd, nawróciła się, łazi do kościoła i takie tam bzdety a ja uważam to za próbę wymówki przed czymś czego konkretnie nie rozumiem! Mieszkamy razem pół roku, dziewczyna normalnie pracuje, ogarnia mieszkanie, spędzamy razem normalnie czas, gotuje, sprząta itp, także jeśli cho


@AnonimoweMirkoWyznania: straciles tylko dwa lata
teraz robisz zmiane i za 2 lata juz o tym nie pamietasz

albo jedziesz dalej tak jak jest, ona przeciaga
@Thexil: hahahahahaha xD
Dograć xDDDD
To jest pier... Katoliczka że zrytą banią, zabolało ją że ktoś ją zostawił to teraz wpadła na genialny pomysł jak uniknąć ponownie rozczarowania xD Znam taka sytuację od podszewki, z własnego doświadczenia.
@AnonimoweMirkoWyznania: OPie, mam wrażenie jakbyś był z moją byłą xD
Weszła w nowy związek właśnie z taka zasadą, to chłop się musiał zaręczyć żeby zamoczyć xDDDD ( tak mi się wydaje że zaręczanie