Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam, piszę anonimowo gdyż mam problem z moim związkiem.
Jestem z dziewczyną już prawie dwa lata i problem polega na tym, że pomimo tego że nie jest dziewicą postanowiła że ze mną poczeka z tym do ślubu. Każdego cholernego dnia zastanawiam się w czym jestem gorszy i co jest ze mną nie tak, że pomimo bycia razem, mieszkania razem, posiadania wspólnych planów na przyszłość inni mogli ją dotykać, mogli na nią patrzeć i mogli w niej być a ja nie!!! Czuje się z tą myślą fatalnie, myślę o tym ciągle, nie potrafię tego zrozumieć! Z rozmów wynika że uważa to za ogromny błąd, nawróciła się, łazi do kościoła i takie tam bzdety a ja uważam to za próbę wymówki przed czymś czego konkretnie nie rozumiem! Mieszkamy razem pół roku, dziewczyna normalnie pracuje, ogarnia mieszkanie, spędzamy razem normalnie czas, gotuje, sprząta itp, także jeśli chodzi o takie normalnie niecielesne relacje tu gra wszystko. Myślałem czy mnie nie zdradza, robiłem jakieś podchody, coś szpiegowałem ale nic! Kiedy razem leżymy, śpimy i próbuje ją dotknąć, wiecie mocniej przytulić takie tam ona od razu się złości i twierdzi że myślę tylko o jednym i inaczej nie potrafię! I tak jest bo tylko jednego mi brakuje, brakuje mi tego co inni dostali a ja nie!!
Jeju nie wiem jak to wyrzucić z głowy, jak przestać o tym myśleć. Nie wiem co mam robić :(
#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef41af70db94d7506cde3a9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: mam zła wiadomość,kiedyś ruchalem taka laskę co było w związku i swojemu wmówiła że chce zaczekać do slubu, też była katoliczką i ogólnie to radził bym się od takich lasek trzymać z daleka, już alternatywni mają lepiej poukładane w głowie
  • Odpowiedz
w czym jestem gorszy i co jest ze mną nie tak


@AnonimoweMirkoWyznania: wina za nie dawanie jest przeniesiona na ciebie. Tutaj postaw ultimatum: albo związek z seksem, który już wcześniej miała, albo koniec. Czekać do ślubu może dziewica.
  • Odpowiedz
Każdego cholernego dnia zastanawiam się w czym jestem gorszy i co jest ze mną nie tak, że pomimo bycia razem, mieszkania razem, posiadania wspólnych planów na przyszłość inni mogli ją dotykać, mogli na nią patrzeć i mogli w niej być a ja nie!!!


@AnonimoweMirkoWyznania: te baity są coraz zabawniejsze xdd
  • Odpowiedz