Wpis z mikrobloga

Głupie pytanie - gdzie trzymacie wage łazienkową? I skąd wiecie w którym miejscu pokazuje poprawną wagę? U mnie waga pokazuje inna wartość na panelach w pokoju, inną na płytkach w łazience - zastanawiam się jak sprawdzić gdzie jest dokładna - kładłem na niej już 10kg hantle, ale ona chyba sama nie waży 10kg xD bo pokazuje rózne wyniki i tak.
#mikrokoksy
  • 14
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KromkaMistrz: normalnie zaburzenia pola grawitacyjnego w domu xd na płaskiej sztywnej powierzchni zawsze będzie tak samo, chyba że baterie masz słabe. Z resztą raczej i tak ważysz się żeby monitorować zmiany wagi więc wszystko jedno gdzie
@KromkaMistrz: Dobra waga powinna wskazywać 1kg jak postawisz na niej 1kg cukru czy mąki. Miałem podobny problem dopóki nie kupiłem Xiaomi Mi Smart Scale 2, do 70zł najsensowniejszy wybór, łapie niemalże co do grama na każdej podłodze i zawsze pokazuje to samo z max odchyleniem +-100g.
@KromkaMistrz: Z reguły jak płytkarz kładzie płytki to stara się trzymać poziom ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogarnij sobie poziomie i sprawdź, gdzie jest idealnie i tam kładź wagę