Wpis z mikrobloga

Ponad rok temu kupiłem w Zarze parę brogsów, wyglądały przyzwoicie, potrzebowałem czegoś na już no i się skusiłem xd Buty #!$%@? wykonane, w obu ostatecznie oderwał się język. Jak je zareklamować, żeby najlepiej odzyskać kasę albo chociaż część, bo do naprawy to one się nie nadają. Normalnie reklamowałbym z rękojmi, ale minął już rok, więc z tego, co się orientuję, to rękojmia teraz #!$%@? mi daje i chroni tylko teoretycznie. Z drugiej strony reklamację z tytułu ich gwarancji mogą sobie odrzucić z jakiegokolwiek powodu. Odkopałem jakiś stary wątek na wykopie, że najlepiej wymienić produkt na inny, bo to ponoć proponują od razu przy reklamowaniu i wtedy ten inny produkt można normalnie zwrócić i odzyskać kasę. Miał ktoś jakieś doświadczenia w tej materii?
#buty #modameska #zara #prawo #prawokonsumenckie #pytaniedoeksperta #reklamacja #rekojmia #gwarancja
  • 3
@winslow: trzymasz rok buty u siebie i chcesz za nie zwrot pieniędzy? #!$%@? jakiś jesteś czy o co chodzi. Kup normalne buty jak człowiek za 600-1200 jakieś lepsze basicy skórzane to się nie oderwie język. Jak można w zara kupować buty wtf.