Wpis z mikrobloga

Wyciąganie książek czy innych zakupów to tez kompletny brak kultury? W końcu możnaby w domu czytać, a nie tak przy ludziach.


@AnMarie: Czy ty naprawdę porównujesz przedmiot, w którym zbiera się krew menstruacyjna do książki? Jesteś dumna z siebie i tego brzydkiego bąka jakiego puścił twój mózg? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 4
@stanley___ nie odpowiedziałeś nikomu więc zapytam kolejny raz - co to znaczy sprawdza czy rozmiar pasuje? Bo ja to widzę tak jak opisali wcześniej że zdejmuje spodnie i aplikuje xD ale jak według Ciebie trzymanie zapakowanego kubeczka w pociągu jest już powodem do omdlenia z obrzydzenia to powodzenia w związkach i w ogóle w życiu xd
  • Odpowiedz
@Silly_Alpaca: A krew menstruacyjna to jakiś temat tabu czy coś za co powinno być mi czy innym wstyd? Zreszta to tylko przedmiot, nie używała go na wprost ludzi tylko czytała etykietę.
  • Odpowiedz
  • 0
@felixa No nie wkładała sobie niczego do cipki (jak widać na zdjęciu ma na sobie spodnie). Jednak wyjęła go z pudełka i trochę się nim bawiła. Ja tak patrzę - Co to? Jakaś gruszka dla dzieci? Bo chyba nie to co myślę. A jednak to kubeczek (z Rossmanna).
  • Odpowiedz
Czy ty naprawdę porównujesz przedmiot, w którym zbiera się krew menstruacyjna do książki? Jesteś dumna z siebie i tego brzydkiego bąka jakiego puścił twój mózg? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Silly_Alpaca: A czy Ty widzisz różnicę między czystą podpaską a używaną? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rozumiem brzydzić się używanych artykułów higienicznych, ale czyste artykuły higieniczne są... Higieniczne ( ͡ ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • 4
@stanley___ czyli jeszcze długa droga przed nami kobietami do normalności. Przypomnij sobie tą sytuację jak będziesz miał kiedyś córkę która będzie się wstydziła kupić podpaski w sklepie. Chociaż mogę się założyć że z Tobą o tym nie porozmawia, guess why :)
  • Odpowiedz
No nie wkładała sobie niczego do cipki (jak widać na zdjęciu ma na sobie spodnie). Jednak wyjęła go z pudełka i trochę się nim bawiła. Ja tak patrzę - Co to? Jakaś gruszka dla dzieci? Bo chyba nie to co myślę. A jednak to kubeczek (z Rossmanna).


@stanley___: No cóż, ludzie mają różny poziom wrażliwości, ale serio nie ma się czego wstydzić. Ja wiem, że w szkole nauczycielki kazały chować
  • Odpowiedz
A krew menstruacyjna to jakiś temat tabu czy coś za co powinno być mi czy innym wstyd?


@AnMarie: Porównałaś przedmiot, który wkłada się do p---y z KSIĄŻKĄ. Jeśli nie rozumiesz co miałam wcześniej na myśli, to bardzo ci współczuję.

Jakby dziewczyna Cię poprosiła, byś jej kupił podpaski, to też się będziesz brzydził i nie zrobisz tego, bo skoro w przyszłości to będzie w waginie to jest
  • Odpowiedz
@Silly_Alpaca: No nikt go nie wkładał do p---y w skm. Przynajmniej tak zakładam z relacji OP’a. Jakby wystawał z siatki to tez byłoby c-----o, bo jakieś wrażliwe oko mogłoby zobaczyć? Czy chodzi o sam fakt trzymania tego w ręku XD
  • Odpowiedz
@Silly_Alpaca: jak wyjmujesz coś z torebki a masz w niej też podpaski to bardzo uważasz, żeby przypadkiem nie wystawały i żeby ktoś nie zauważył? Ja mam taki odruch zakorzeniony właśnie przez to całe tabu, ale to NIE jest normalne. Normalne jest to, że kobieta w wieku rozrodczym miesiączkuje i używa środków higieny, nie ma potrzeby się z tym ukrywać
  • Odpowiedz