Wpis z mikrobloga

Idąc za waszymi radami odnośnie mojego wyglądu postanowiłem ogarnąć włosy oraz w miarę oczyścić cerę. Podsyłam zdjęcie przed i po mojej zmianie. Doperio się rozpoczyna od inecla przegrywa do normika. Chadem nie będę że względu na ustrój kostny i lekkie prey eyes. Każda z nas ma szansę na normalne życie. INCELE DO BOJU PO LEPSZE JUTRO.
#incel #przegryw #blackpill #redpill #nowy #stulejacontent #logikarozowychpaskow #lovelie
Pobierz Agret - Idąc za waszymi radami odnośnie mojego wyglądu postanowiłem ogarnąć włosy ora...
źródło: comment_1592920390WqvVKtw8sRxibCSSZLnOY4.jpg
  • 79
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Agret: Po pierwsze zwiększ masę. Przy tym wzroście nie dałbym ci więcej niż 65 kg. Masz kompletnie nieumiesnione ramiona i mocno na tym tracisz na proporcji. Jakbyś się upasł na samym brzuchu to byś wyglądał jak kosmici z Man in Black. Ruszaj się, kalistenika na upper body by ci bardzo pomogła.
@Agret: Bait czy nie, pierwszy raz widzę kogoś kto pod względem ciała wygląda równie tragicznie jak ja, a może nawet i gorzej, bo obojczyk mam chyba nieco szerszy. Długie chude łapy, nędzny rozstaw ramion, obwód klatki jak panienka, kobieca talia i wąska dupa. Przegrałem na loterii genetycznej.
@koroluk: masz rację jak zawsze, nie zauważyłam ale tym bardziej mi przykro, że to ktoś z Polski. Jeśli op nie potwierdzi tożsamości to wyjdzie na ładnego łajdaka, że tak naraża na wyśmianie obcą osobę.