Wpis z mikrobloga

golodupca


@steemm: Jak dla Ciebie gość zarabiający 8900 PLN to gołodupiec, to wyjmij głowę z dupy i się rozejrzyj po tym kraju.

powinni go lizać po siusiaku


@steemm: Cóż, wiemy że wszyscy z tęczowymi awatarami lubią takie zabawy, ale Bosak raczej nie byłby zachwycony taką propozycją.

konfederosji


@steemm: xDDDDDDD
Mam Ci przypomnieć, która redakcja ciężko się bulwersowała nt. zakazu wjazdu do Polski dla Ludmiły Kozłowskiej?
@Davidozz Najlepszy jest ich schemat działania - jeden troll po rozpoczęciu pracy ok. 6:00/6:30 postuje jakiś neuropkowy wysryw i z marszu 20 plusów ma co pozwala mu wskoczyć w gorące a potem już efektem śnieżnej kuli przekaz parti ląduje gdzieś wysoko. Dziwi tylko bierność moderacji.
@RoastieRoast: Najbardziej śmieszy mnie w tym obrazku, że 12 latek szkalujący w głupi sposób konfę i tak jest mądrzejszy niż pełnoletni zwolennik tejże ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak w ogóle można popierać ta bandę oszołomów i zbieraninę przeróżnych cudaków ? Toż oni powinni występować w jakimś cyrku obwoźnym razem z babą z brodą xD
@RoastieRoast: Czy ty czytałes wasz statut, program, 5, 100 Metzena ? Bo ja tak. Jak przeczytasz to zrozumiesz. A jak nie to żadne tłumaczenie ci nie pomoże. Jedyny ratunek, że wyrośniesz z bycia kucem wraz z nabieraniem życiowego doświadczenia i wiedzy. Tak jak ja i wielu innych. Czego ci z całego serca życzę :)