Wpis z mikrobloga

Poszłam do kardiologa ze skierowaniem na badanie i rozmawiam z Panią w rejestracji
- Dzień dobry, ja bym chciała się umówić do kardiologa, tutaj mam skierowanie
- Ale termin wolny mam na przyszły maj
- XD A prywatnie?
- To zapraszam dziaiaj na 14:20

Fajny ten nfz taki mało pomocny.
#nfz #medycyna #gownowpis
  • 95
  • Odpowiedz
@konsumatumest: no siedźcie dalej w Polsce i płaćcie te haracze. ja w Niemczech dostaje skierowanie i max w ciągu tygodnia mam termin. nawet raz byłem zaskoczony bo dostałem skierowanie, poszedłem od razu zapytać kiedy mogę przyjść i na miejscu praktycznie załatwiłem temat, pół godziny czekałem zaledwie w kolejce bo ktoś był umówiony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tbkAA: no dobra, ale jak nie mam takiej potrzeby to nie bede robil im swini, skoro widze ze normalne terminy sa na nastepny rok, a ona mnie z trudem wciska w ciagu miesiaca. Oczywiście gdybym miał pilniejsze rzeczy, to bym się mocniej kłócił.
  • Odpowiedz
  • 2
@grap32 ale co w tym dziwnego, że prywatnie dostałam się dziaiaj? Mieszkam w mieście co ma ledwo 100k ludzi, a lekarzy jest tu sporo więc nic dziwnego, że prywatnie mogłam od ręki się dostać. Poza mną była jedna osoba jeszcze, a lekarz przyjmował do 17
  • Odpowiedz
Fajny ten nfz taki mało pomocny


@konsumatumest: Składka zdrowotna w Polsce: 9%
Składka zdrowotna w Niemczech: 14,5% (procentowo połowę więcej od 4x większej pensji)
p0lacy: dlaczego niemce majom takom dobrom ochronem zdrowia, a my takom słabom? co przyczynom morze być?!
  • Odpowiedz