Wpis z mikrobloga

Poszłam do kardiologa ze skierowaniem na badanie i rozmawiam z Panią w rejestracji
- Dzień dobry, ja bym chciała się umówić do kardiologa, tutaj mam skierowanie
- Ale termin wolny mam na przyszły maj
- XD A prywatnie?
- To zapraszam dziaiaj na 14:20

Fajny ten nfz taki mało pomocny.
#nfz #medycyna #gownowpis
  • 95
  • Odpowiedz
@konsumatumest: dwa lata temu chodziłem po 3 szpitalach, żeby zdjęli mi szwy - najbliższy termin jaki mi oferowali to było pół roku od chwili zapisu, co jest według mnie porażką dla takiej rzeczy jak zdjęcie szwów. Wróciłem do domu i sam pęsetą wszystkie wyciągnąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@konsumatumest: Wez daj spokoj- u mnie 3 skierowania a wizyty od listopada do maja 2021. Szykuj szekle na prywatę, prezent dla ciotki z rodzinnego co by wypisała na cito albo powolutku sobie zdychaj. Na to nie ma zadnej rady. Smutne w #!$%@?
  • Odpowiedz
@konsumatumest: To samo ja, chciałem się umówić to mi mówi, że terminy to chuuuj wie kiedy i raczej długo długo to zajmie. Po chwili zadzwoniłem i że chce prywatnie, to dziś za 2 godzinki nawet mogę. XDDDDD #!$%@?ć ten zasrany kraj z dykty, kartonu i kału.
  • Odpowiedz
@GrindujTopy: NRW. Jestem w mocnym szoku, bo znam mniej więcej ten rynek i nie znam miejsca gdzie terminy są tak krótkie. Musisz mieć jakieś wyjątkowe miejsce.

Do którego specjalisty tyle czekałeś?
  • Odpowiedz
  • 0
@konsumatumest mnie czesto zastanawia jak lekarz przyjmuje prywatnie i robi badania na panstwowym sprzecie. Ktos to ogarnia? Moja mama regularnie chodzi prywatnie do lekarzy, ktorzy w panstwowym szpitalu.
  • Odpowiedz
@miki4ever: ja bayern. To akurat był neurolog, również do na przykład ortopedy z dnia na dzień się dostałem. Chociaż faktycznie słyszałem od znajomych, że w innych miejscach mieli długie terminy ale też nie aż tak jak Ty żeby po 3 miesiące
  • Odpowiedz