Wpis z mikrobloga

Mirasy pytanko dla doświadczonych. Wziąłem kontakt od ładnej 39 latki, która pracuje w korpo i jest samotna, taka karierowiczka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napisała mi, że chciałaby się spotykać z młodszym facetem (27 lvl here) i możemy się umówić na wino w tym tygodniu. Jak to rozegrać na 1 spotkaniu? Próbować zaprosić na chatę, dać jej możliwość wyboru czy w trakcie spotkania zaproponować? Być bezpośrednim? To 1 spotkanie i nie chcę tego spalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#redpill #tinder #badoo #logikarozowychpaskow
  • 44
@Rocket_slayer: A powiedziała gdzie te wino ma być? Na mieście? Później proponujesz wino u siebie, kup jakieś dobre, powiedz, że masz u siebie jeszcze jakieś wino z wyższej półki, leci do Ciebie. Jak na mieście się napijecie to u Ciebie nawet lampki wina nie wypijecie a skończycie w łóżku. Przecież daje jasne sygnały( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BananowySok: No to opowiadaj o akcjach xd. Dopadł Cię facet jakiejś albo coś równie dziwnego?

@Rocket_slayer: Spotykam się z rozwiedzionym milfem i różnica wieku jest prawie taka sama jak w twoim przypadku 23-34. Już jest nakręcona na Ciebie to pójdzie z górki. Najważniejsze to nie wyjść na napalonego nastolatka, któremu tylko kopulacja w głowie xd, ale z tego co piszesz, to nie musisz się trzymać tez zasady, po prostu nie