Wpis z mikrobloga

Mirasy pytanko dla doświadczonych. Wziąłem kontakt od ładnej 39 latki, która pracuje w korpo i jest samotna, taka karierowiczka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napisała mi, że chciałaby się spotykać z młodszym facetem (27 lvl here) i możemy się umówić na wino w tym tygodniu. Jak to rozegrać na 1 spotkaniu? Próbować zaprosić na chatę, dać jej możliwość wyboru czy w trakcie spotkania zaproponować? Być bezpośrednim? To 1 spotkanie i nie chcę tego spalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#redpill #tinder #badoo #logikarozowychpaskow
  • 44
  • Odpowiedz
@DuzyKot: Moze stworze wpis jak bedzie zainteresowanie, bo troche tego bylo. Ogolnie to najgrubsza skonczyla sie w sadzie, byly chlopak mojej juz ex ma zakaz zblizania sie. #!$%@? akcja. xD
  • Odpowiedz
@atrax15: tanie wino przelane do butelki po drogim, unikatowym trunku, odpowiada mniej wiecej 95% "koneserek".
Testowane, potwierdzone, dziala. I jest calkiem zabawnie, gdy wyciagasz druga butelke (juz ta wlasciwa), tlumaczac ze to jest doklanie to samo, tyle, ze wczesniejsze musiales gdzies przelac, bo ci sie szyjka wyszczerbila jak otwierales widelcem.
Miny bezcenne. Polecam przetestowac, ubaw po pachy.
  • Odpowiedz
@Rocket_slayer: Mordo jak Cię 39 zaprasza na wino, to prawdopodobnie nie będzie innej opcji jak iść do niej lub do Ciebie na chatę. Głupie w ogóle pytanie, jak byś nie miał doświadczenia z kobietami. Po pierwsze to jak chcesz tylko poruchac to napisz jej że Cię interesuje tylko ruchanie i albo na to pójdzie albo nie, bo jak pójdziesz i się okaże że jednak lipa to będziesz tylko zdenerwowany że straciłeś
  • Odpowiedz