Wpis z mikrobloga

Też wam tak klima obciąża silnik jak jest wilgotno i gorąco? Mam wrażenie, że z auta robi się mega muł. Ogólnie chłodzi jak #!$%@?, jak warunki na zewnątrz są lżejsze to nie odczuwam tak tego.
1.6 w benzynie, 115 KM, klimatyzacja manualna. (Jak spełnię inne priorytety to kupie lepsze)
Ewentualnie co mogę sprawdzić w warsztacie.

#motoryzacja #samochody #citroen
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GrindujTopy: ha, właśnie nie, to był 109-konny motor z prawilnym manualem
swoją drogą to chciałem się upewnić że to na pewno było 211 cdi a nie 213 cdi ale jak sprawdziłem oc na to auto na dzień w którym nim jechałem to okazało się że coś było w papierach namieszane albo ufg #!$%@? bzdury bo według nich na tym numerze rejestracyjnym było zarejestrowane atego ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@GrindujTopy: no ale to przecież bez sensu żeby na blachach dostawczaka było oc na ciężarówkę
ale w sumie kiedyś tam wziąłem też sprintera żeby tylko na skp podjechać i przegląd mu podbić
no wszystko ładnie, tam jedna żarówka spalona ale to takiej pierdoły się czepiać nie będziemy, spojrzę jeszcze tylko na tabliczkę znamionową
i cyk niedopuszczony do ruchu bo w dowodzie było 3,5 tony dmc a na tabliczce 5,5 tony,
  • Odpowiedz
@Pangia: fakt, może to była zwyczajna pomyłka agenta.
haha, rejestracja wersji ciężarowych na 3.5dmc to norma kiedyś była. teraz już nikt takiego nie przepuści ale dawniej skp to były dosłownie mafie.
  • Odpowiedz
@GrindujTopy: no inna sprawa że przepisy są w tym kompletnie głupie, ale to już można śmiało zrzucić na patologię eurokołchozu w jaki się wkręciliśmy na własne życzenie
nawet niemcy nie byli tak głupi kiedyś i mogłeś zrobić sobie wkładkę że na dzisiejszym odpowiedniku kategorii b jeździłeś autem do 7,5 tony dmc
i od lat tak powinno być że po zrobieniu kwalifikacji zawodowej możesz jeździć autem z 7,5 tony dmc a
  • Odpowiedz
@Pangia: z tym się zgodzę jak najbardziej. chyba w ogóle Niemiec na prawku klasy b może jeździć cięższym autem niż my, pewien nie jestem ale coś mi się tak wydaje. chyba że musi być wkładka tak jak mówisz. na pewno nie musi mieć C żeby jeździć takim Renault Mascott na przykład
  • Odpowiedz