Wpis z mikrobloga

Na główną wszedł artykuł The Last of Us 2 wielką grą jest? Jak ze świetnej gry zrobiono lewacki manifest

Mówię, kurde, sprawdzam. Gram już w grę parę dni, łażę po tym Seattle, zabijam zombiaki i ludzi, żadnych manifestów nie widziałem, może autor mnie oświeci czymś oprócz wysrywów rodem z mirko o tęczowe flagi czy jakieś ebebebe o transach. No to czytam, fabuła ok, może nie urywa dupy, grafika i muzyka klasa światowa, animacje, walka itd. świetne, o jest, fragment o lewactwie. Co tam... eh #!$%@?.

Jestem tolerancyjny i staram się patrzeć na drugą osobę przez pryzmat tego, jakim jest człowiekiem. Nie lubię za to skrajności. Prawicowej, lewicowej – żadna nie jest dobra.


Na początku autor musi zaznaczyć że jest oczywiście neutralny i tolerancyjny. Wiecie, nie jestem rasistą ALE... XD

Ok, Bill okazał się gejem. Nathan Drake dostał łomot od Nadine, czarnej kobiety, a jego dziecko – choć pierwotnie miało być płci męskiej – stało się finalnie dziewczynką. Ellie jest lesbijką, a Uncharted 4 dostało standalone’a, gdzie głównymi bohaterkami są kobiety.


Uuuuu, za dużo kobiet, tylko nie to, ciekawe co dalej, Żydzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ograniczmy do minimum ilość białych mężczyzn na ekranie.


XD Tylko nie to, gra nie jest o białych heteroseksualnych mężczyznach. Jak ja sobie poradzę. Moja strefa komfortu pęka jak bańka.

Ellie będzie miała żydowską dziewczynę


RATUJ SIĘ KTO MOŻE ŻYDZI REEEEEEEEEEE A NIE MÓWIŁEM

zrobimy z Abby She-Hulk albo damską wersję Marcusa Fenixa. Zakatrupi kijem golfowym głównego bohatera części pierwszej (białego, heteroseksualnego mężczyznę w średnim wieku, rzecz jasna).


Rzecz jasna, jest to symbol zagłady białych heteroseksualnych mężczyzn w średnim wieku przez nakoksowane kobiety.

Jednym z głównych przeciwników będzie religijny, homofobiczny kult składający się z większości białych ludzi.


O nie, jednak są biali ludzie. To pewnie pierwszy przypadek kiedy w post-apo mamy do czynienia z kultem religijnym czy jakąś formą skinheadów.

Oczywiście, niektóre z wyżej wymienionych przykładów są ledwie zauważalne. Sporo osób może nawet nie zwrócić na nie uwagi.


No na przykład osoby, które są tolerancyjne albo zwyczajnie nie mają poprzestawiane we łbie od prawactwa, o którego oczywiście nie posądzam autora, bo sam powiedział przecież że jest totalnie neutralny, więc tak musi być. A tak szczerze - to jakby nie ten artykuł i wysrywy z wykopu to bym serio tego nie zauważył bo nie jestem zjebem liczącym ilość białych heteroseksualnych mężczyzn na ekranie.

Nie mam nic przeciwko homo, bi oraz transseksualistom. Nie mam nic przeciwko silnym, kobiecym postaciom. Nie mam też nic przeciwko ludziom innego wyznania czy innej rasy, bo skupiam się na tym, kto jakim jest człowiekiem. Przeszkadza mi za to, gdy dostajemy jednocześnie kilkanaście takich wątków.


Podwójne wzmocnienie swojej obrony z pierwszej części artykułu, jak jeszcze 10 razy powiesz że nie jesteś rasistą to tak będzie. Niby kilkanaście wątków, a autor sam wymienił ze 4 i to naciągane jak plandeka na żuku XD

Czyli w skrócie - w grze jest zbyt mało białych heteroseksualnych mężczyzn i autor nie jest rasistą ani homofobem, ale jest tam za mało białych heteroseksualnych mężczyzn, ale przypominam ze autor jest otwarty na wszelkie opcje i nie ma nic przeciwko silnym kobiecym postaciom ALE DLACZEGO NIE MA TAM BIAŁYCH HETEROSEKSUALNYCH MĘŻCZYZN REEEEE

Mam wrażenie że jakby dzisiaj wyszło GTA: San Andreas to prawaków piekłoby że nie ma tam białych, a jednym z głównych złych jest nie tylko biały, ale biały Polak rasista, mordujący swojego kolegę Meksykanina. Rockstar bezpardonowo oczernia Polaków w swojej producji!

Dla rozluźnienia atmosfery ładny momencik, tylko uważajcie płatki śniegu, na klipie brak białych heteroseksualnych mężczyzn.

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #tlou2 #gry #ps4
Kozajsza - Na główną wszedł artykuł The Last of Us 2 wielką grą jest? Jak ze świetnej...
  • 66
@qyk: Na siłę? Więc nie istniej według Ciebie nic takiego jak powiedzmy wizja artystyczna projektu? Artyści nie mają prawa (sic!) zajmować się pewnymi problemami społecznymi, bo urażą Twoje uczucia xDDDDD
Btw. Joseph Conrad umarłby za śmiechu xDDDDD
I ta Twoja "homo- propaganda"... Wyjdz raz na jakiś czas z piwnicy do ludzi... Zdziwisz się okrutnie.
@dyzmund: tak tak typowa odpowiedź światowego człowieka jeśli moje zdanie jest inne niż twoje to właśnie w tym miejscu kończy się moja tolerancja.
Ach ci światowi ludzie.
@qyk: Coś ty się tak uczepił mojej "światowości"? Wcale tak często na wakację nie jeżdzę...

Jeżeli uważasz się za dzbana, to już nie moja wina...

A tak pozatym to Ci współczuję. Tak po ludzku. Bo pewnie ciężko się żyje w społeczeństwie popkulturowym z syndomem oblężonej twierdzy. Ale nie martw się. Gdy dojrzejesz, dość łatwo to wyleczyć. Trzeba tylko trochę empatii. Aż tyle.