Wpis z mikrobloga

Nigdy nie myślałem ze będę musiał prosić kogokolwiek w internecie o pomoc. Aktualnie w zyciu mam cały czas pod górkę, a do tego doszły jeszcze spore problemy finansowe przez kwarantannę i koronawirusa, aktualnie z wypłaty jestem w stanie opłacić mieszkanie, rachunki i ratę za telefon który brałem mojej siostrze, a na zycie zostaje mi około 100 polskich złotych, bywają dni ze jedyne co wkładam do mordy to szczoteczka do zębów, z tej biedoty nawet rzuciłem palenie. I tu zaczyna się moja prośba do was, czy chciałoby się komuś zalozyc konto w kilku aplikacjach z moich reflinkow? Wystarczy nawet jedna aplikacja, dla was to 20min roboty i dodatkowe 60 do kieszeni, a dla mnie to także dobry zastrzyk gotowki który pozwoli w jakiś normalny sposób wegetować. Nie chce się tu użalać nad soba, ale jak ktoś chce poznac szczegoly dlaczego jestem w takiej a nie innej sytuacji to może pisac pw i tez opowiem. Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam mirki i mirabelki. #pomocy #bieda #kryptowaluty #rozdajo #pieniadze #airdrop
  • 19
@Szostuss: tu masz Miras info co i jak, zadna pomoc wiecej nie bedzie Ci potrzebna

Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2
Na prawdę żałośni jestescie, dziekuje kilku osobom ktore napisały pw i jednak mi pomogły, a wy pierolone śmieszki mam nadzieje ze będziecie mieli jeszcze gorsza sytuacje niż ja i będziecie #!$%@?ć kit z okien :)
@Szostuss: Zarty typu „po #!$%@? myjesz zeby” są #!$%@? w #!$%@? na poziomie, albo rady zebym #!$%@? do Niemiec xD Jakbym mógł i miał możliwość to już dawno bym #!$%@?