Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jabolsy: Uważasz, że 13-latki nie zachodzą w ciążę i takie sytuacje się nie zdarzają? A jeśli zdarzają się rzadko, to nie można zapytać o pogląd na sytuację kandydata na prezydenta? Poza tym druga część pytania nie miała już żadnego "wydumanego scenariusza" - sytuacja zagrożenia życia matki przy porodzie. Wyobraź sobie, że dla mnie jako kobiety jest to bardzo istotne pytanie, od którego Bosak oczywiście się wykręcił.
@svickova: Problem jest jak najbardziej poważny i warto było by się nad tym pochylić. Jednak forma zadania tego pytania budziła wątpliwości czy pytający ma szczere intencje. Nazwanie ojca i córki "kochankami"?
Sam jestem przeciwny całkowitej aborcji. Jestem za pozostawieniem kompromisu w którym dzieci skrajnie chore, z gwałtu, bądź zagrażające życiu matki można by poddać aborcji. Sam bym chętnie poznał odpowiedź na to pytanie. A prowokacyjna forma zadania tego pytania uniemożliwiała w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czywamsienudzi: ja też przeczytałem prawie całe AMA i (wraz z żoną i dzieciakami) mamy odwrotne spostrzeżenie, więc chyba mnie przekonał żeby oddać na niego głos. Poradził sobie elegancko z wysrywami lewicy, próbującej mu przypiąć łatkę faszysty każdym możliwym sposobem.
Widząc akcje lewicy w tym AMA (i noe tylko) nigdy nie rozważę głosu na coś bardziej w lewo od Hołowni, a jest nas w gospodarstwie 5. osób, i wszyscy głosujemy (zazwyczaj jednogłośnie).