Wpis z mikrobloga

Do wyborów prezydenckich V2 pozostało 7 dni, już za tydzień możemy zacząć naprawiać Polskę.

Wybory prezydenckie V1 nie odbyły się 42 dni temu.

Lichocka pokazał co sądzi o wszystkich Polakach 128 dni temu.

Ostatni dzień kadencji Prezydenta Dudy za 49 dni ( ͡º ͜ʖ͡º)

Od "hołoty chamskiej" Kaczyńskiego minęło 15 dni xD


#codziennyfuck #bekazpisu #polityka
źródło: comment_1592749892Ev6JjajsImT1RPg7EKfAw9.jpg
  • 53
via MirkoListy / WykoEvent
  • 2
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (1892)

Sponsor: Promocje z branży IT (książki, gry, aplikacje i inne)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanenJr

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanenJr

! @Mirkejn18 @TiempoSanto @polak5553 @dqdq1 @mannoroth @su1ik @yeron @szwe @Jestem_Tutaj @PolishOnion @AgresywnyKardiolog @Soojin21 @#!$%@? @Gity @Padaj @Jade @zawisza @Sowiet_Kusy @eth7 @AlwaysAbroad @Kafarov @szzzzzz @lakukaracza_ @lubie-z-placki @Poolaq @PiccoloColo @zjadlbym_kebaba @tyrytyty @
@boguslaw-de-cubalibre: Jestem za.

Do wszystkich chcących głosować na Dudę, zdajcie sobie sprawę że jeśli go wybierzecie nawet wzamian za te dopłaty. To PiS posłuży się Dudą a on wszystko zrobi dla Jarusia i zabierze wam wolność wyboru decydowania, jednym słowem zabiorą wam wszystko wolność z czasem i te dopłaty jestem o tym przekonany bo będzie większy kryzys, tu nie mam wątpliwości. Póki jest czas trzeba się opamiętać i wszystko zrobić wrzucając
@boguslaw-de-cubalibre: Dorzuć do tej listy jeszcze tę nocną akcję PiS gdzie w noc przegłosowali dublerów do TK i Duda od razu ich zaprzysiężył. Wystąpienie Szydło i jej ministrów w którym zapowiedzieli że ludzie z PO pójdą siedzieć. Można by dorzucić konferencję Kaczyńskiego z czasów PO/PSL gdzie na kanistrze pokazywał jak można obniżyć cenę paliwa.Mozna też dorzucić wypowiedź Kaczyńskiego z czasów kampanii prezydenckiej 2010 gdzie chwalił Gierka a później jego sztabowcy tłumaczyli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boguslaw-de-cubalibre:

już za tydzień możemy zacząć naprawiać Polskę


Od 5 lat naprawiamy. Ale miło że chcesz się przyłączyć.

Ostatni dzień kadencji Prezydenta Dudy za 49 dni


Ostatni dzień pierwszej kadencji Prezydenta Dudy za 49 dni