Wpis z mikrobloga

Siemka, zastanawiam się nad zakupem konsoli ps4/ps5 albo nowego komputera stacjonarnego do około 3 tyś, co polecacie bo troche wypadłem z tematu i nie bardzo wiem co i jak obecnie ;)

Dodam, że nie jestem jakimś wielkim graczem, bardziej kilka chwil dziennie dla relaksu

#ps4 #ps5 #komputery #gry
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@antygen masz hajs i tylko grasz - czekaj na PS5.
Chcesz od jednostki czegoś więcej niż gry - PC.
Za 3tys możesz złożyć sobie blaszaka, który aktualnie będzie przebijał PS4 i prawdopodobnie dorówna w pewnych aspektach PS5.
  • Odpowiedz
Głównie fifa, GTA, czasami strategie oraz jakieś strzelanki, wszystko po trochu.

Ważnym elementem też jest chyba to, że mam czasem słomiany zapał, tzn napale się na coś mocno na początku, ale po jakimś czasie mi się nudzi, więc wydaje mi się, że coś bardziej uniwersalnego by zdało egzamin, PS4?
  • Odpowiedz
@antygen W takim razie PC będzie lepszym wyborem. Na kompie zawsze porobisz inne rzeczy. Jeśli masz słomiany zapał to skończy się tak że pewnie kupisz ps4/5 i będziesz grał tylko w fife - szkoda hajsu na konsole dla jednej badziewnej gry w którą pograsz też na PC
  • Odpowiedz
Chyba kupie konsole jednak, komputer zabiera dodatkowo więcej miejsca wiec to kolejny minus, teraz tylko musze pomyslec czy PS4 czy czekac na nowa 5
  • Odpowiedz
@antygen Weź ps4. Zanim ograsz jej exy to będzie parę miesięcy po premierze 5 której na premierę bym nie kupował. Ostatecznie oczywiście kupię ps5, ale nie chce tego robić w ciemno i głównie chodzi mi tutaj o kulturę pracy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@antygen: spadnie ale jeśli masz taki budżet to wciąż czekałbym te kilka miesięcy na 5. I tak ograsz na niej exy z 4 a starczy Ci na dobre parę lat kolejnych.
  • Odpowiedz
@Zbonszyn "Za 3tys możesz złożyć sobie blaszaka, który aktualnie będzie przebijał PS4 i prawdopodobnie dorówna w pewnych aspektach PS5."


Czy mógł byś przybliżyć o których aspektach piszesz?
  • Odpowiedz