Wpis z mikrobloga

Jakim prezydentem Duda jest każdy (chyba) wie ale to co mi jednak imponuje to sprawność finansowa Polski w ciągu ostatnich pięciu lat. Budżet krajowy, budżet NFZ, dofinansowania na budowy dróg, programy socjalne i wiele innych dostało takie zastrzyki gotówki jak nigdy wcześniej, a plany są tworzone na kolejne 5-10 a nawet 15 lat do przodu a nie do kolejnych wyborów i to są fakty. A to że jakiś dziennikarz nazwał Dudę długopisem albo Adrianem to w porównaniu z tym to jakieś przedszkole xD

Jak wygra Trzaskowski to niestety te wszystkie dofinansowania, projekty i pomysły będą uparcie blokowane, a nasz system polityczny stanie się kompletnie niewydolny. Tak więc Duda to niestety jedyny sensowny wybór w tej sytuacji.

#wybory #polityka #wyboryprezydenckie2020 #polska #neuropa #konfederacja
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vito2012: Polityka ¯\_(ツ)_/¯ Z drugiej strony po otwarciu granic miliony młodych Polaków wyjechało na zachód. Siła robocza to też ogromna wartość, której w sprawozdaniach finansowych się nie uwzględnia
  • Odpowiedz
@Candy51:
po pierwsze mamy kilkadziesiąt nowych podatków i opłat.
po drugie inflacja zapindala nawet jeszcze przed C19
PIS miał to szczęście, że przejął rządy gdy na rynkach był same wzrosty, (hossa).
Kreatywna księgowość i wszyscy szczęśliwi do czasu.
Skoro jest tak świetnie, dlaczego nie zmniejszyli podatku vat jak to zrobiły Niemcy? Przecież obiecali zmniejszenie vat?
  • Odpowiedz
Polityka ¯_(ツ)_/¯ Z drugiej strony po otwarciu granic miliony młodych Polaków wyjechało na zachód. Siła robocza to też ogromna wartość, której w sprawozdaniach finansowych się nie uwzględnia


@Candy51: skoro tak świetnie, dlaczego córka PADa wyjechała?
Proponuję mniej TVPis.
  • Odpowiedz
@vito2012: pojechała na staż do Londynu ale nie wiem co to ma wspólnego z dyskusją?
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Jak pisałem, normalka. 99% ludzi nigdy tego nie odczuje, jedynie ci którzy na tych stołkach siedzą

Dobra nie chce mi się już. Smutne że liczby, statystyki i dane mają mniejsze wzięcie niż "tutaj minusy" albo "ty jesteś poważny?". Myślę że dla 99% ludzi bardziej liczą się te drogi i socjal niż to
  • Odpowiedz
Jak wygra Trzaskowski to niestety te wszystkie dofinansowania, projekty i pomysły będą uparcie blokowane, a nasz system polityczny stanie się kompletnie niewydolny. Tak więc Duda to niestety jedyny sensowny wybór w tej sytuacji.


@Candy51: większej bzdury już dawno nie widziałem.
jakie dofinansowania? o tych piszesz?
"producent worków 5mln z worki warte parę zł.
instruktor
vito2012 - > Jak wygra Trzaskowski to niestety te wszystkie dofinansowania, projekty ...

źródło: comment_1592686766GsDjDqQzxXXSS1xR5WnPk8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jak pisałem, normalka. 99% ludzi nigdy tego nie odczuje, jedynie ci którzy na tych stołkach siedzą

Dobra nie chce mi się już. Smutne że liczby, statystyki i dane mają mniejsze wzięcie niż "tutaj minusy" albo "ty jesteś poważny?


@Candy51: ej typie, ty dobrze zinterpretowałeś link co wysłałem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Candy51: Jak czytam te propagandowe wrzuty to zawsze zastanawia mnie jak wygląda proces ich powstawania. Ktoś powołuje sekcję "portale ze śmiesznymi obrazkami" i rozdziela treści do kopiowania? Od kilku dni cały wykop przeszedł na linię "może i Duda nie jest idealny, ale...". Współczuję komuś kto to koordynuje, całe mirko jest zasrane polityką, a mimo to ktoś nadal kombinuje jak tu dostać 6 plusów i przekonać kłamstwami garść nastolatków, którzy nie
  • Odpowiedz