Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czołem. Gdzie w #trojmiasto uderzać jako junior z #python? Straszna bieda w tym roku, szperam po stronach firm, zeby bezposrednio tam aplikowac bo malo kto sie oglasza.

#programowanie #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eedfee6b679bead157f6043
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt

[=================================.......] 82% (192zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli nie upierasz się przy Pythonie jako swojej drodze życiowej, to mogę polecić firmę JohnnyBros - akurat trwa rekrutacja na juniora. Wprawdzie firma programuje w Ruby on Rails, ale bez problemu przyjmą Cię z solidnymi podstawami innego języka i chęcią przejścia na Railsy. To co wyróżnia JohnnyBrosa (prócz świetnej atmosfery) to dobra szkoła. Pod okiem doświadczonych programistów dostaniesz porządną lekcję nauki. Kwestia tego, czy jesteś gotów na inny język czy
@intospace: zgadza się, ale nie mam żadnego interesu w tym, żeby koloryzować - nie mam z tego powodu profitów :P Zajmuję się trochę inną działką w firmie, ale jestem dość blisko IT i widzę ile juniorzy wyciągają od doświadczonych programistów i ile uwagi im się poświęca. Do tego dochodzi różnorodność projektów. Podobnie designerzy, którzy otrzymują zajebisty i bardzo dokładny feedback i mają szansę nauki na wielu frontach. No i co ważne