Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 59
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:02:02, Sobota, 20 czerwca 2020. Imieniny: Diny, Bogny, Florentyny. Słońce wstało dziś o 04:11. Będzie oświecało nas 17 godzin i 13 minut, w zenicie znajdzie się o 12:48 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:25. Ciemna noc zapadnie o 00:23, ale gwiazd można wypatrywać od 22:21.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@omi-omi: oho, jakbym o sobie czytał. Ale jak już pisałem tym yanushom, niech się udławią tą kasą i niech im bokiem wyjdzie, wielcy byznesmeny. Ja mam w sumie niewiele więcej, dziś pożegnam się z jakimiś 4 stówkami (naprawa auta i zakupy), a do wypłaty jeszcze trochę. Jest trudno, ale damy radę.
  • Odpowiedz
Dzień dobry,
wybaczcie, że zwinęłam się szybciej niż zwykle ale wywaliła gównoburza z zaliczeniem na dziś rano i trzeba było ratować sytuację.
Nie ma to jak pisanie tekstu do projektu o tożsamości marki po flaszce wina:/

Nie ma co narzekać, wczorajszy wieczorek jak zawsze klasa @algus :) jak śpiewanie, wygrywanie flaszki i "takie takie" mnie ominęło to musiało się dziać:P
  • Odpowiedz
Dzień dobry, widzę wszyscy się zameldowali czyli żyjo. Mam złą wiadomość dla Toma; w razie ataku nuklearnego zginiesz marnie i nie uciekniesz do piwnicy bo nawet alarm atomowy Cię nie obudził ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Jurgen_Van_Beethoven flaszkę dostaniesz jak ja ją dostanę od @algus ale nie gwarantuję, że będzie pełna :D
@Sikorka2017 ale po winie to właśnie się lepiej pisze, nie bez powodu artyści to alkoholicy :D
@buczubuczu ostatnio pisałam, że w naszej polszy mamy aktualnie białe noce, może nie aż takie jak norweskie, no ale są :D w Krakowie
  • Odpowiedz
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD

Mamy przeboje z gazownią i Eneą w Poznaniu. Wg umowy najmu liczniki prądu i gazu bierzemy na siebie. W ostatni weekend maja właściciel podpisał papiery, że
  • Odpowiedz
Mam wschód słońca o 2:30. Liczniki połączone przez internet z firmami i wystawiają faktury za pomocą rozpoznawania twarzy.
  • Odpowiedz
@Sikorka2017 a czym się różni marka od logo? Nie zapomnę dr Bober męczył nas takim pytaniem od początku semestru do końca. Potępiony ¯_(ツ)_/¯
@slabehaslo Ty mnie jeszcze nie raz zaskoczysz swoimi odkryciami.
Dajcie ktoś jakąś słowiańską nutę
@algus ja zjadłem tylko kanapkę z pastą kawiorową z Lidla, ale słone to jest!
@TomTailor100 żyjesz Kumplu, masz dzisiaj gości z Japonii: ciotka suszi i wujek kacuro?
@omi-omi 21 wiek a podpisy, meldunki i inne pierdoły jakby świat miał bez tego przestać istnieć,
  • Odpowiedz