Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 59
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:02:02, Sobota, 20 czerwca 2020. Imieniny: Diny, Bogny, Florentyny. Słońce wstało dziś o 04:11. Będzie oświecało nas 17 godzin i 13 minut, w zenicie znajdzie się o 12:48 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:25. Ciemna noc zapadnie o 00:23, ale gwiazd można wypatrywać od 22:21.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam...
  • 45
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus
Dzień dobry!
Jedni pracują, a inni sobie leżą!
Sobota nastała i mamy już prawie koniec Czerwca.
Smacznych śniadań, obiadów i kolacji, a także miłego dnia Wszystkim.
@algus dziękuję za organizację
Ja tylko chciałem się wytłumaczyć, problemy techniczne z połączeniem wynikają z tego, iż Lycamobile jest tania i
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@wynalazek_one: o, Amelia. Nigdy tego filmu nie widziałem, a znam go już jakieś 15 lat - moja mama bardzo go lubi. Tyle rzeczy do nadrabiania.
Przesilenie to tam jedno, noc kupały (huehue) to drugie. Szkoda, że od teraz dnia już będzie tylko ubywać, fajnie tak, jak o 22 wciąż na polu coś widać. A pewnie na północy polski to i o 23. W Norwegii w okolicach Oslo (jakieś 60 stopni N)
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D Dzień dobry, dzięki za wczorajszy wieczór i czekam na nastepny. Dziś już od rana jestem zabiegany. Miłego dnia, pysznej kawy, herbaty, Yerby.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@omi-omi: dobry mikrofon to niecała stówka, możesz nawet kupić słuchawki z mikro jak do telefonu - ja tak używam prawie 2 lata jednej pary i tylko gumki do uszu zmieniam, są nie do zdarcia. Jak chcesz to mogę Ci potem sprawdzić, jaki ja mam sprzęt i jaki sobie bardzo chwalę, mój mikrofon zbiera nawet z metra, co pewnie słyszeliście. A te na ramieniu i z siateczką z przodu to dopiero bajer,
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: i reszta ()

Dzień dobry kochani! Działo się wczoraj, oj działo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszyscy spizgani byli, że hoho xD Całą noc deszcz padał, okno