Wpis z mikrobloga

Nie wiem jaką niedorajdą życiową trzeba być, żeby po 3 miesiąca bezrobocia żryć tynk ze ścian xD

Jesteście niewolnikami tego systemu. Jedna wypłata dzieli was od bezdomności. Co to jest niby za bogactwo? Z-----------e w korpo, magazynach i fabrykach i nic z tego nie macie. Nawet na podróżowanie poza Władysławowo was nie stać, a co dopiero mówić o jakimś domu za swoje pieniadze. Wy kuce jesteście omamieni wolnym rynkem i dzikim kapitalizmem, ale takich przegrywów jak wy ten system ma za nic xD P---------e o inwazji islamistów, zamieszkach w USA, ale jaki to ma wpływ na wasze życie? Żyjecie światem telewizyjnym/wykopowym, bo wasze jest załosne.

3 miesiące temu dostałem zwolnienie z powodu #chinaflu i nie zauważyłem większej różnicy w standardzie życia. No może nie zamawiam już żarcia z pyszne codziennie, ale tak co drugi dzień. Nie mówiąc już o tym, że przed kryzysem lawirowałem między pracami, bo dla mnie to dodatek do życia. Nie podoba mi się to rzucam.

Nie, nie jestem żadnym #programista15k, zwykła praca biurowa z elementami IT, do tego kończę licencjat więc się nie nudzę. Oszczędności mam tyle, że mógłbym spełnić moje marzenie o życiu NEET przez rok, a nawet dwa jakbym zaczął sam gotować. Pieniędzy nie marnotrafie tylko inwestuje.

Mieszkanie własnościowe, klitka 30m2, ale własna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet z #pcmasterrace włączonym 24/7 rachunki+plus ten wywóz śmieci to jakieś 300zł/msc. Do tego konta na Netflixie, HBO Go i Tidal Master. Abonament do #worldofwarcraft i #humblebundle odnawia mi się co miesiąc, ale nie chce mi się go wyłączać. Komp to rakieta z najnowszymi częściami (chociaż tynk miejscami ze ścian odpada, ale cóż, priorytety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na głównej i tutaj też panuje jakaś paranoja, o nazywaniu każdego takiego jak ja nierobem (bo co, bo nie podbijam karty w fabryce azbestu o 5 rano? #pdk Nie płaszczę się liderami na magazynie, którzy was poniewierają? A wy to na plucie w ryj przez Janusza się zgadzacie, bo kredycik na 50m2 na 30 lat sam się nie spłaci xD Oczywiście dzieciaka w takich warunkach musicie zrobić, bo to wasza remedia na waszą bezsensowność.

Od kilku tygodni jak czytam główną to po kilku minutach muszę zrobić oczu kompiel. Jak byłem młodszy tego nie miałem co ciekawe.
Istotą życia nie jest praca! Wasi przodkowie chłopi pańszczyzniani z----------i za miskę cebuli i pyr, ale cytując klasyka "it ain't much, but it's honest work" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako chyba jeden z niewielu nie p---------m mojego spadku po tacie na dziwki, imprezki, samochody, tylko mieszkanie i kilka inwestycji.
Zaraz nazwiecie mnie od przegrywów. Mam kochającą dziewczynę, małą garstkę znajomych i żyję sobie spokojnie bez żadnych stresów ciągle się doszkolajając, budząc się po 11 rano, bez żadnych stresów. Gram sobie na komputerze, spełniam pasję, bez tego całego wyścigu szczórów. Nie mówie, że kiedyś do tego nie wrócę, ale to wszystko na luzie

Jedyną moją ambicją jest wybudowanie domku na odludziu, przygarnięcie dwóch psów, zrobienie kilku kaszaladów (już teraz mogę im zapewnić świetnie studia za granicą (#bekazantynatalistow) i fajny japoński klasyk w garażu i jakieś kombi przed nim do wożenia rodzinki. Śmieszy mnie ten kult pracy w tym społeczeństwie, nie wiem skąd się to wzięło. Z---------j do roboty, nawet chory, mając w dupie swoje zdrowie na leczenie którego będziesz potem robić zbiórki na gofundme, goniąc za pieniądzem.

Nazwijcie mnie bananowcem, szczerze mam to w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SmellySocks:
no może trochę więcej, przesadziłem xD
Prąd - by kompie włączonym 24/7 to jakieś ~170zł co dwa miesiące, czyli 85zł/msc
Gaz 180zł co dwa miesiące (prognozowane) czyli 90zł/msc
Fiber Power 500 Mb/s UPC (co prawda najcześciej 400-450MB/s 69.99zł
"Czynsz" (śmieci, woda niezależnie od użycia, jakiś ziomek co sprząta klatkę, fundusz remontowy, koszty zarządcy -
  • Odpowiedz
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: No niech Ci ojciec umrze w wypadku samochodowym, gdy masz 14 lat, dzięki braku autorytetu ojca w rodzieni wyrosłeś na przegrywa. Swietny deal co? Może sfinguj od razu wypadek swoich rodziców to też będziesz bogaty i jak to zwykle bywa p------------z wszystko na głupoty i zostaniesz taki jak byłeś - głupy bo biedny, biedny bo głupi. Świetny deal, co wykopku? Ale jak widać po postach to jeszcze do tego
  • Odpowiedz