Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o nowej stronie lotto? Jak dla mnie to jedna wielka porażka. Zresztą wystarczy poczytać komentarze na ich FB (śmiech, że pod każdym negatywnym komentarzem odpisuje pracownik lotto praktycznie tym samym tekstem typu: "jest super, wystarczy się przyzwyczaić!" no ale to w końcu ich praca ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Może na telefonie jakoś to wygląda (bo jak wiadomo idą w mobile), ale na kompie to idzie #!$%@? dostać sprawdzając cokolwiek.

#lotto #zalesie #gownowpis #hazard
  • 8
  • Odpowiedz
@gorszy_koniec_ukladu_pokarmowego: O tym samym pomyślałem lub po prostu ktoś odwalił fuszerkę (to bardziej prawdopodobne biorąc pod uwagę, że to "państwowy moloch"). Nie można już np. sprawdzać wyników wpisując numer losowania i wybierając swoje numery. Trzeba wpisać datę i godzinę losowania co jest zdecydowanym utrudnieniem w przypadku jak ktoś gra na kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt losowań keno lub szybkie 600.

Edit: no i wszędzie te durne przyciski "zagraj". To już w ogóle jakaś abstrakcja.
  • Odpowiedz
@gorszy_koniec_ukladu_pokarmowego: Gdybym miał twardą psychikę to nie grałbym w ogóle :D. Statystyka jest brutalna jeżeli chodzi o gry liczbowe. Trzeba być w czepku urodzonym, aby wyjść w tym przypadku na plus. No ale może kiedyś fart się do mnie uśmiechnie. Póki co największa wygrana 1,1k (4/5 mini) na początku tego roku.
  • Odpowiedz
@t0biash: Nowa strona lotto to jest jakieś nieporozumienie. Nie dość że zupełnie nieprzejrzysta to jeszcze długo się ładuje i za każdym razem nie wiem gdzie sprawdzić, wpisując swoje liczby. Tamta poprzednia była spoko to musieli zepsuć :/
  • Odpowiedz