Wpis z mikrobloga

@Donmaslanoz14: Polecam zobaczyć jakie gry otrzymują średnie na metacriticu na poziomie 20-30. Grę AAA w przeciwieństwie do filmu, naprawdę ciężko spierniczyć tak by była niegrywalna i nawet barachła pokroju Fallouta 76 osiągają koło 50 punktów, bo niższe są zarezerwowane dla tytułów w które nikt za bardzo nie gra. Najgorsze Gry Wszechczasów od BartkaGM pokazują co jest poniżej.

Generalnie wiele osób myli gry kiepskie z rozczarowującymi.

A co do baraheł AAA,
  • Odpowiedz
@FoolyKewly ja doskonale wiem że branża jest sprzedajna i nie sprawdzam ocen branżowych ale metacritic jest żałosnym źródłem do ocen o grach głównie przez Review Bombing. To już wolę system steam, że trzeba posiadać przynajmniej produkt żeby coś o nim napisać.
  • Odpowiedz
@Kuba1005: Jestem po 4 godz pykanie i nie jestem Zawiedziony ;) dostałem 1 z ładniejszą grafiką, troszke lepiej rozbudowanym gameplayem a fabułę skomentuje jak zakończę gre, ale ocena 3,3 to jest jakaś paranoja totalna !
  • Odpowiedz
wystarczył im płot twist w 2 h grania i tyle

@Kuba1005: znam ludzi co nie grali w to, nie mają konsoli i nigdy nie będą mieli ale dawno przed premierą ocenili grę na 1/100 z powodu spojlerów.
Jaranie się opiniami w dniu premiery jest tak żenujące że szkoda gadać.
Wystarczy, że zajebista gra będzie miała zapchany serwer i już opinia leci.
Wystarczy że jakiemuś influencerowi nie spodoba się to co powiedział producent gry miesiąc temu i gra leci w
  • Odpowiedz