Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@JesusOfSuburbia: bardzo odważne, nawet nie ukrywasz fanboyowskiego #!$%@?

@Medonix: no wiadomo, gra hejtowana tylko i wyłącznie za lgbt....wait, to czemu jedynka mająca lgbt i w podstawce jak i w dlc tak kochana jest?
  • Odpowiedz
@Turahk: bo miała dobry writing a w dwójce kończy się tak, że Joel, ten azjata i zraniony Tommy nie byli warci pomszczenia i Ellie kończy jako lamus bez dwóch palców bo przypomniała sobie o tym Joel gra na gitarze i puszcza ją z tym łysym dzieciakiem xd
  • Odpowiedz
@Turahk: a ja oczywiście jestem fanbojem, bo uważam, że review bombing jest #!$%@?, a zbugowane animacje to nie jest nic niesamowitego xD Taki ze mnie fanboj TLoU, że pierwsza część to imo najbardziej przehajpowana gra ever
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@JesusOfSuburbia: no tak, lepiej głosować "portfelem" cokolwiek to znaczy w czasach w których mamy preordery. Słabe animacje? Kogo to niby obchodzi? Chodzi o ten sam gameplay co 1, o #!$%@?ą fabule, o kłamliwe trailery,o to że ludzie robiący jedynkę albo już tam nie pracują albo zostali #!$%@?.
  • Odpowiedz
@iSpofforth: @Kozajsza:

Ludzie streamowali grę dzień przed premierą. Przejście jej zajmuje jakieś 17 godzin. Cała fabuła i wszystkie sceny/gameplay były wypuszczone kilka dni.

I te gry mają beznadziejny gameplay, ludzie w nie grają tylko dla historii, która jest gówniana. Każdy kto grał i widział się z tym zgodzi. Ale oczywiście pretensjonalni fani gównofilmów będą bronić tego szajsu bo dziennikarze dali 10/10 xD
  • Odpowiedz
Recenzje userów pierwszego dnia po tym jak gra była hejtowana od pierwszego zwiastunu za LGBT to nie jest dla mnie miarodajna ocena. Możliwe, że jest źle ale narazie nie ma dla mnie wiarygodnych dowodów.


@Medonix: Gra była hejtowana bo kilka miesięcy przed premierą wyciekły godziny custscenek pokazujące główne twisty w fabule i wszyscy stwierdzili że są beznadziejne.

Kilka dni temu cała gra wyciekła i ludzie już poznali fabułę, która okazała się
  • Odpowiedz
I review bombing to jak najbardziej poprawna rzecz. Jest to jedyny sposób, w który gracze mogą pokazać swoje niezadowolenie z praktyk developera


@FoolyKewly: Ok w takim razie jakimi praktykami Naughty Dog sobie zasłużyło na eview bombing przy TLOU2?
  • Odpowiedz
@Turahk: Ktoś zmusza kogokolwiek do składania preorderów? Czemu mam wierzyć w recenzje nieweryfikowanych kont w user score, gdzie argumentacja to pięć słów, według których gra zasługuje na 0/10, a nie recenzentom? Nie wyobrażam sobie żadnej gry, która zasługuje na ocenę 0, czemu w historii recenzji nigdy takiej oceny nie było? Może dlatego, że recenzenci to dorośli ludzie, a nie gimby z mentalnością 12-latka, którzy widzą świat zerojedynkowo, albo 0 albo 10,
  • Odpowiedz
Jest to jedyny sposób, w który gracze mogą pokazać swoje niezadowolenie z praktyk developera (tak jak np. akcja z Rockstarem i modami do GTA, review bombing sprawił że przemyśleli ponownie decyzję).


@FoolyKewly: a gdyby tak... nie kupować gier, których nie lubisz?
  • Odpowiedz
@iSpofforth: 70% obrotu ludzi pracujących przy grze? Reportaże o Druckmannie, który praktycznie traktował innych jak niewolników (przez co odchodzili z pracy? pod koniec developmentu tracili animatorów i musieli dosłownie zatrudniać ludzi co wcześniej pracowali nad VFX przy filmach)? Cenzurowanie youtuberów mówiących o grze/zabranianie dyskutowania drugiej części gry w recenzjach, która będzie najbardziej kontrowersyjną i najbardziej zniechęci graczy do tej gry? Ogromny crunch i złe traktowanie pracowników?

Nie wspominając o tym że
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: >a gdyby tak... nie kupować gier, których nie lubisz?

Ale wiesz, że w ogóle nie o to tutaj chodzi?

Po pierwsze, sytuacja z GTA dotknęła głównie graczy, którzy już tą grę mieli. Zmienili oni swoją opinię na steam co wpłynęło na Rockstar do przemyślenia decyzji ponownie.

Po drugie, jest to druga gra w serii, na którą ludzie czekali od 7 lat. Brak zakupu oraz wystawienie złej opinii to protest wobec
  • Odpowiedz