Wpis z mikrobloga

@Smieszeg_Kiler: nie zapomnę tego badania... Stało nas tam w kolejce z 30 osób... Wszyscy #!$%@? bo lekarz się spóźniał już z godzinę a tyle osób to pewnie będzie to trwało wieki.
Drzwi się otwierają i dwóch gości praktycznie wnosi takiego 90letniego dziadka co to ledwo żył już. Tak, to był lekarz. Wpuszczali po 5 osób. Dziadek przy biurku siedział a koleś co go wnosił tylko mówił "pieniążki na stół i po
@bobikufel: u mnie chłop dał mi jakąś ankietę do przeprowadzenia gdzie mam wstawić x w poszczególnym polu, pytania typu czy miał pan/pani jakąś przypadłość, w pytaniu o alkohol i używki zaznaczyłem oczywiście że jestem czysty i nie pije alko ( ͡° ͜ʖ ͡°) a mój kolega który zaznaczył te pola zgodnie z sumieniem dostał badania kilka lat krócej niż ja XD
@bobikufel: a co to niby sprawdza? Przepisy np związane z wadą wzroku to jakiś debilizm. Zmierzą ci ciśnienie, wpiszą, że masz okulary nosić i nara - jakby nie wpisali to byś nie nosił? A co jeśli wada się zmienia, czy ktoś to sprawdzi? Bez sensu.
@bobikufel: ja mam wadę wzroku,
-7 dioptri,
nie mam okularów od ładnych kilku lat, ale jak by mi wpisali w dokument wadę wzroku to bym musiał sobie zrobić okulary tylko i wyłącznie po to żeby leżały.
bez soczewek i tak nigdy nie wychodzę z domu bo nic nie widzę, także nie uważasz że ten przepis jest upośledzony?