Wpis z mikrobloga

@Eoon: niby nie istnieją, ale widać gołym okiem że występują spore różnice między odmianami, spowodowane różnymi środowiskami i różnym rozwojem cywilizacyjnym. Więc biologicznie rasy nie istnieją bo nie pasują do umownego pojęcia rasy, ale jednak trochę się różnimy od siebie, także genetycznie
  • Odpowiedz
@MPXD:

Jednak płeć biologiczna była nieskorelowana z płcią psychiczną

Niestety jesteśmy niewolnikami własnych ciał a jak narazie nie da się przekształcić biologiczna kobietę w faceta czy na odwrót. No #!$%@? sytuacja ale nie widzę sensu w przekonywaniu ludzi ze biologiczna kobieta to tak naprawdę mężczyzna bo występuje lekki konflikt. Jedyny problem jest z akceptacją siebie przez osoby trans i wielki płacz że jak ktoś widzi faceta przebranego za babę to
  • Odpowiedz
A co byście geniusze doradzili osobie


@bonuswkomentarzu: gówno by doradzili, bo ich nie interesuje dobro takiej osoby albo stanowisko nauki na ten temat. Takie typy jak @Jegwan i @varmiok to proste chamy, które kierowane atawistycznym strachem przed nieznanym muszą się wyrzyć na takich osobach. Dzikie zwierzęta boją się ognia bo go nie znają, a takie prymitywy boją się gejów, osób trans i Hindusów z ubereats.
Zawsze jak widzę
  • Odpowiedz
@Tymajster: Jesteś ograniczony i widzisz tylko czubek własnego nosa, dlatego nie jesteś w stanie dostrzec konsekwencji "korekcji płci" i masowego sprowadzania ludzi z krajów trzeciego świata. Ja tobie nie będę życzył śmierci w wypadku, już zostałes ukarany małym rozumkiem.
  • Odpowiedz
@Jegwan: no to bądź miły i mi powiem co się stanie, jeśli ktoś, kto utożsamia się z płcią damską przejdzie operaję męski narządów zewnętrznych. Upadnie demokracja, czy krowy nie będą się cielić?
Edit: czubek nosa to widzisz tylko Ty, mając #!$%@? w tych ludzi.
  • Odpowiedz
osoby trans przechodzą cały szereg badań mających na celu diagnozę transseksualizmu i wykluczenie innych zaburzeń, które możnaby z nim pomylić.


@teh_drama: to akurat nie jest prawda. Biznes operacji jest na tyle dochodowy, że operuje się każdego, przynajmniej w tych "rozwiniętych" krajach.
  • Odpowiedz
osoby trans przechodzą cały szereg badań mających na celu diagnozę transseksualizmu i wykluczenie innych zaburzeń, które możnaby z nim pomylić. Później jest szereg zabiegów medycznych. Ogólnie całym procesem zajmują się specjaliści.


@teh_drama: no zobacz, a w niektórych krajach wystarczy, że dana osoba oświadczy urzędnikowi, iż czuje się płcią przeciwną, aby otrzymać nową płeć.

Dzisiaj to Argentyna jest pionierem zmian w prawie dotyczącym osób transpłciowych. Tam proces prawny jest całkowicie oddzielony
  • Odpowiedz
dokładnie, jest to zaburzenie, i obecnie jedynym znanym skutecznym "lekarstwem" na nie jest społeczna tranzycja.


@teh_drama: zaburzenie: inna płeć mózgu i ciała

skutecznie leczenie: upodobnienie ciała do płci mózgu

leczenie wg konserw: jakie leczenie, ubzdurał sobie pedał jeden, ja to jestem helikopter atak i co teras. Ewentualnie leczenie podobne jak homoseksualizmu, czyli gwałty na leczonym i "eksperymentalne terapie psychiatryczne"
  • Odpowiedz