Wpis z mikrobloga

@Ferrel: jedynym logicznym wytłumaczeniem jest to, że z badań kiedyś robionych wyszło, że mężczyzna ma coś podobnego do kobiecego cyklu, są dni kiedy jest bardziej rozdrażniony, albo mocniej odczuwa ból. Żadnego innego rozsądnego nie widzę
  • Odpowiedz
@Peanutbutter_jelly: w sensie, tutaj chodzi o to konkretnie ze facet tez może mieć okres, używać podpasek itd.. widziałam nawet wpis, gdzie ktoś napisał „chłopy, w jakim wieku dostaliście pierwszy okres?” I troche mnie zamurowało
  • Odpowiedz
biologicznie nie, ale to kwestia psychiki


@teh_drama: No czyli Kobieta z zaburzeniami psychiki. To nadal nie mężczyzna. Jak będę mówił że jestem psem to nie stanę się psem.
  • Odpowiedz
@teh_drama: Tak to wszystko kwestia psychiki. Mocno zwichrowanej. Ah wy zgrywusy, ucięcie pindola, albo wydłubanie macicy nie spowoduje, że "zmieniliście płeć" xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ferrel: o ile mnie pamięć nie myli to na autorkę Harrego Pottera wylala się fala hejtu, bo skomentowała hasło "osoby menstruujące", że nazywamy je kobietami. Oczywista nieoczywistość.
  • Odpowiedz
@varmiok: osoby trans przechodzą cały szereg badań mających na celu diagnozę transseksualizmu i wykluczenie innych zaburzeń, które możnaby z nim pomylić. Później jest szereg zabiegów medycznych. Ogólnie całym procesem zajmują się specjaliści. Wskaż mi narzędzia diagnostyczne, które miarodajnie wykażą, że jesteś psem, wtedy możesz być nawet i welsh corgi.

@Jegwan: zaadoptowanie dziecka przez dwójkę niespokrewnionych z nimi ludzi też nie spowoduje, że biologicznie będą rodziną, w oczach społeczeństwa tą rodziną
  • Odpowiedz