Wpis z mikrobloga

  • 0
@paweucio A6 C6 jest już zbyt mało prestiżowe, a poliftowe jest za drogie.

Więc E60 w full m pakiecie w 3 litrowym dizelku vs prestiżowe a4 b8 w dwa zero te dwa i.

Przynajmniej takie coś zaobserwowałem wśród moich znajomych.
  • Odpowiedz
@open_or_die: trudno sie nie zgodzic, szkoda ze zazwyczaj kupowane sa te z dolnej pólki cenowej a pozniej psuja opinie marce i danemu modelowi:) kupi szrota a pozniej opowiada jak to sie dany model psuje i ile to z nim bylo problemow;)
  • Odpowiedz
kurlaa sam mam a4 b8 w biedamanualu teedeii i to za granicom czyli jeszcze gorzej, to na co mam teraz zmienić żeby nie być bieda bolakiem ? ...chyba miłość do niemieckiego szrotu mamy gdzieś podskórnie w genach zaszczepiona, nie potrafię tego racjonalnie wytłumaczyć
  • Odpowiedz
@open_or_die: u mnie to jest własnie mieszanka dziwnych uczuć bo szczerze wole te niemieckie szroty od chociażby francuskich aut i to jak są spasowane itp ale wiem ze spore grono posiadaczy bmw audi merc to ludzie którzy myślą że odnieśli jakiś sukces życiowy albo są wygrywami z tego powodu XD.. i do tego jeszcze gardzą innymi kierowcami..
  • Odpowiedz
  • 1
@betonowysedes niestety taka jest prawda. Ale jak przypomnę sobie jak było wykonane moje audi a4 b6 z 2001 roku, a jak jest C5 x7 w wersji exclusive to mam chęć odkupić b6. Citroen trzesczy, piszczy, ma braki we wnetrzu, a jak zepsuje się jakaś pierdoła to trzeba inżynierów spaceX sprowadzać (ʘʘ)
  • Odpowiedz