Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś nie wiedział, czemu korporacje, czerpiące zyski z wolnego rynku, wspierają oficjalnie ruchy lewicowe, co na pierwszy rzut oka wydaje się strzałem w stopę, to na obrazku macie bardzo logiczny powód.

Myślicie, że CD Projekt Red bez powodu wrzucił teraz tęczę na profilowe?

Nie, po prostu właśnie trwa tam u nich kolejny crunch przed premierą Cyberpunka 2077 i firma nie chce słuchać znowu kwików lewicy o tym jakim są złym pracodawcą i że pracownicy są zmuszani do pracy po 70 godzin w tygodniu.

Dlatego woleli rzucić lewicy jakiś ochłap, bo wiedzą, że nowoczesna lewica to tania kurtuzana, co ku#wi się z korporacjami za tęczę na profilowym XD

Wy tu kolejne wojenki o LPG urządzacie, a to właśnie o to im chodziło XD

#heheszki #humorobrazkowy #czarnyhumor #bekazlewactwa #wiedzmin #cdprojektred #ekonomia #gospodarka #takaprawda #antykapitalizm
źródło: comment_1592407500bLzABBU6RQficC0Nu2BEyt.jpg
  • 57
dokładnie, marks się w grobie przewraca jak widzi lewicowych twitterowcow


@DizzyEgg: mi z Marksem nie po drodze, ale jednak szanuję i popieram ideę praw pracowniczych i ogólnie odpowiedzialnego społecznie biznesu, więc śmieszy mnie to zamykanie oczu na patologie wielkich korporacji, bo przeleją jakieś grosze z miliardów na kolejny protest, albo machną w czerwcu tęczę na Facebooku (ale tylko tam, gdzie klienci się nie obrażą, bo jednak pieniądz jest pieniądz) XD
hmm a może większość klientów tych korporacji to ludzie o poglądach lewicowych i dlatego starają się im przypodobać, bo najzwyczajniej się to opłaca? xD tutaj nie ma co snuć foliarskich teorii, bo sprawa jest oczywista. Jest to zwykły marketing nakierowany na zysk.


@w_moim_sercu_zawsze_mirko: jakich foliarskich teorii? Przecież to prawda, co jest na tym obrazku XD

Zwykłe masy ludzkie mają w poważaniu takie rzeczy jak tęcza czy jej brak na profilowym. Jednak
Lewica ma jedynie gównoofertę w postaci LPG i propagowania, bo jak pokazało życie komunizm nie działa, więc teraz zamiast robić dobrze chłoporobotnikowi robią grupie zastepczej czyli tęczowym xD


@Blaskun: nowoczesna lewica stoi za korporacjami, a nie za pracownikami, bo od korporacji ma swojego iPhona, kawę ze Starbucksa i kasę na gównoorganizację.

A taki robotnik co jej da? XD
@Strzelec_Kurpiowski: No właśnie najlepsze są te dzieci Marksa i coca coli. Jak ta alternatywka córka burmistrza co ją złapali na protestach. Żyje sobie takie coś jak pączek w maśle i w dupie się potem przewraca i bredzi coś o równych szansach i równych dostępach do dobra, ale oczywiście, to nie oni mają oddawać te dobra tylko zwykli ludzie.
Z ekoszurami też tak jest Ten Gore czy jak mu tam było. Niezły
czyli zrobili grę na podstawie chyba najbardziej lewackiej serii spośród polskiej fantastyki (Wiedźmin) i wspierają ta akcje od lat żeby nie zepsuć premiery chyba jeszcze bardziej lewackiego CP? Dobrze wiedzieć xD


@Deska_o0: skoro są tacy lewicowi, to może niech pozwolą pracownikom siedzieć w pracy etatowe 8 godzin i dadzą im wolny weekend?

Czy to już za skrajna lewica? XD

W ogóle, to ty myślisz, że postanowili oni robić grę na podstawie
odpowiesz na moje pytanie?

Nie odniose się nawet do twoich bo kompletnie nie rozumiem dlaczego to mnie pytasz o ich etykę pracy, a dodatkowo próbujesz mi wmówić coś czego nie napisałem ¯_(ツ)_/¯


@Deska_o0: a na co tu odpowiadać? Napisałem czemu korporacje stosują politykę popierania lewicy na mediach społecznościowych, a ty próbujesz udawać, że oni są lewicową firmą co przypadkiem akurat sra na prawa pracownicze XD
ty próbujesz udawać, że oni są lewicową firmą


@Strzelec_Kurpiowski: znowu odpływasz we własnych urojeniach, przeczytaj moje pytanie jescze raz, powoli i się do niego odnieś, jeżeli masz do mnie jakieś pytanie to je zadaj ale trzymaj się faktów, bo twoich fantazji na temat tego co chciałbyś żebym napisał a nie tego co napisałem nie zamierzam komentować
@Strzelec_Kurpiowski: hmm a może większość klientów tych korporacji to ludzie o poglądach lewicowych i dlatego starają się im przypodobać, bo najzwyczajniej się to opłaca? xD tutaj nie ma co snuć foliarskich teorii, bo sprawa jest oczywista. Jest to zwykły marketing nakierowany na zysk.


@w_moim_sercu_zawsze_mirko: Bingo.
Lewica wbrew temu co o sobie myśli, to zwykle konsumpcjonistyczne małpki.
Tak jak ze scammerami którzy piszą mejle z błędami, bo to wstępna selekcja idiotów.
@Strzelec_Kurpiowski: po priostu mnie rozbawiłeś, gadasz jak taki chłopek-roztropek ze wsi co świata nie widział.

Nikogo nie obchodzi to logo, większość przeszła nad tym ze wzruszeniem ramionami. Niemniej zawsze fajnie popatrzeć jak odkrywasz czym jest PR.
znowu odpływasz we własnych urojeniach, przeczytaj moje pytanie jescze raz, powoli i się do niego odnieś, jeżeli masz do mnie jakieś pytanie to je zadaj ale trzymaj się faktów, bo twoich fantazji na temat tego co chciałbyś żebym napisał a nie tego co napisałem nie zamierzam komentować


@Deska_o0: przeczytałem i dalej nie widzę w nim argumentów obalających tezę, że CD Projekt RED cynicznie wykorzystuje hasła o tolerancji do budowania sobie dobrego
po priostu mnie rozbawiłeś, gadasz jak taki chłopek-roztropek ze wsi co świata nie widział.


@dqdq1: nie, tak mówią ci, co twierdzą, że wielkie korporacje naprawdę sympatyzują z lewicą, a nie budują sobie PR i dupochron na złe zagrywki biznesowe.

Nikogo nie obchodzi to logo, większość przeszła nad tym ze wzruszeniem ramionami. Niemniej zawsze fajnie popatrzeć jak odkrywasz czym jest PR.


Tak nikogo nie obchodzi, że co chwilę jakiś lewicowiec w mediach
@Strzelec_Kurpiowski: poproś kogoś dorosłego żeby przeczytał ci moje pytanie, niech z odpowiedzią również pomoże żebym nie musiał czytać tego bełkotu w ktorym odnosisz się do własnych urojen a nie do tego co ja pisze, dla ułatwienia:

czyli zrobili grę na podstawie chyba najbardziej lewackiej serii spośród polskiej fantastyki (Wiedźmin) i wspierają ta akcje od lat żeby nie zepsuć premiery chyba jeszcze bardziej lewackiego CP?
czyli zrobili grę na podstawie chyba najbardziej lewackiej serii spośród polskiej fantastyki (Wiedźmin) i wspierają ta akcje od lat żeby nie zepsuć premiery chyba jeszcze bardziej lewackiego CP?


@Deska_o0: już ci napisałem, że nie.

Zrobili to, żeby dbać o PR. Nie umiesz czytać?
@Strzelec_Kurpiowski: skoro to tylko PR i nic to nie znaczy, a oni w ogóle tak nie myślą a już na pewno nie wspierają LGBT to nie widzę powodu żebyś musiał się przejmować tym logo.

A jednak coś cię w nim uwiera.

Nie wierzę że robisz to z troski o przepracowanych pracowników korporacji - nigdy takiej troski nie przejawiałeś a nagle chcesz zbawiać świat? Robisz dokładnie to o co oskarżasz cdpr ale
źródło: comment_1592416281rbczaGBebZWtjaZ2MId5gw.jpg
skoro to tylko PR i nic to nie znaczy, a oni w ogóle tak nie myślą a już na pewno nie wspierają LGBT to nie widzę powodu żebyś musiał się przejmować tym logo.

A jednak coś cię w nim uwiera.


@dqdq1: co ty bredzisz dzbanie? XD

Ja tłumaczę właśnie czemu nie należy się tym przejmować, bo to tanie prostytuowanie lewicy przez korporacje, a nie żadna deklaracja ideologiczna.
najpierw starasz się mi przypisać słowa których nie napisałem, teraz przyznajesz że kłamałaś w pierwszym poście, eh taka to próba dyskusji z prawakiem, nie wiem czemu nie dogadujecie się ze skrajnymi lewakami, ten sam poziom


@Deska_o0: kolejny.

Nigdzie nie kłamałem, tylko wyjaśniłem twoje urojenia na temat mojego wpisu.
wyjaśniłem twoje urojenia na temat mojego wpisu.

@Strzelec_Kurpiowski: odnosząc się do tego co chciałbyś żebym napisał a nie tego co pisałem? xD

Nigdzie nie kłamałem


@Strzelec_Kurpiowski: kłamałaś już w pierwszym poście stwierdzając że robią to tylko dlatego że zaraz jest premiera CP, a następnie próbując przypisać mi słowa których nie napisałem
odnosząc się do tego co chciałbyś żebym napisał a nie tego co pisałem? xD


Napisałeś, że chodzi mi o premierę gry, a tak nie jest, czyli kłamiesz albo nie umiesz czytać.

Chodziło mi o złe traktowanie pracowników, żeby zdążyć z premierą gry, ale takie prostaczki jak ty tego nie ogarną XD

kłamałaś już w pierwszym poście stwierdzając że robią to tylko dlatego że zaraz jest premiera CP


@Deska_o0: nie kłam. Pisałem,
Żeby się nie przejmować wystarczy olać temat- na to jednak jesteś zbyt małostkowy i zawistny.


@dqdq1: czyli ty się przejąłeś moim wpisem i masz o niego ból dupy, skoro go nie olałeś, tak? XD

Co cię w tym wpisie uwiera? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Te twoje tłumaczenia to żenada, poziom rozumowania menela przy tanim winie.


Musiałem zejść do twojego poziomu, skoro nie zrozumiałeś właściwego wpisu i doszukałeś
@Strzelec_Kurpiowski: zapewniasz mi trochę zabawy, coś jak wycieczka po zoo. Czasem zrobisz coś śmiesznego na przykład płaczesz nad losem pracownika korpo itp. Ale proszę, nie przypisuj sobie jakiejś szczególnej roli w moim życiu.

Człowiek który zaczyna rozmowę od "dzbanie" nie ma żadnego poziomu.
zapewniasz mi trochę zabawy, coś jak wycieczka po zoo. Czasem zrobisz coś śmiesznego na przykład płaczesz nad losem pracownika korpo itp. Ale proszę, nie przypisuj sobie jakiejś szczególnej roli w moim życiu.

Człowiek który zaczyna rozmowę od "dzbanie" nie ma żadnego poziomu.


@dqdq1: wyśmiewam po prostu hipokryzję nowoczesnej lewicy, ale rozumiem, że musiałeś wyrazić swój sprzeciw, chociaż w sposób tak idiotyczny jak wyżej, bo boli cię że mam rację.
dalej ta argumentacja chłopka- roztropka "mam rację bo mam rację".


@dqdq1: mam rację, co pokazałem we wpisie. Ty nie potrafiłeś się do tego odnieść, tylko wymyśliłeś, że mam ból o tęczę XD

Tak, wszyscy będą szczęśliwi bo logo jest tęczowe i nie zauważą crunchu. To jest jeden z twoich najgłupszych pomysłów.


To pokaż mi tą aferę o crunch, który trwa już od paru miesięcy. Nie ma jej.

Zawołaj mnie jak już
@Strzelec_Kurpiowski: Twoje łączenie na siły crunchu z logiem to zwykła żenada

Pracownicy boja się powiedzieć że im niedobrze bo logo jest tęczowe. xD

To jest tak głupi pomysł że mógł na niego wpaść jedynie ktoś hojniej niż inni obdarzony chromosomami.
w całym tym misternym planie debile od redsów pomineli jeden fakt, że skrajna lewica i komuniści, to raczej nie są najistotniejszym segmentem rynku na Cyber ani Wiedźmina.


@decentralizacja: tyle, że reszta ma na to wywalone, zwłaszcza w krajach z najlepszą sprzedażą.
Pracownicy boja się powiedzieć że im niedobrze bo logo jest tęczowe. xD


@dqdq1: co ty bredzisz znowu? Pracownicy mogą sobie mówić, ale jak media tego nie ruszą to nic nie będzie.

Kolejny raz pokazujesz swój dzbanizm.

To jest tak głupi pomysł że mógł na niego wpaść jedynie ktoś hojniej niż inni obdarzony chromosomami.


Godna pochwały samokrytyka. W końcu sam go wymyśliłeś.

Ja pisałem o braku reakcji lewicy na złe traktowanie pracowników,
Nie jest przesadzone, że Cyberpunk będzie kijowy, bo CD Projekt Red zmienił logo na Facebooku..


@Strzelec_Kurpiowski: produkt pewnie nie (chyba że tam też znaczą pchać chłam) ale firma już tak.

A jako gracz w sumie to idę firmom łaskawie na rękę gdy od nich kupuję - nawet pomijam piractwo, ale zwyczajnie rynek jest mega przesycony a i czasu na granie jest ograniczona ilość - po co wspierać firmę które wspiera chore
@decentralizacja: to inna sprawa, ale nie można mieszać dodania tęczy do loga, z próbą sprzedaży gry czy filmu na progresywności.

Gra się sama obroni, jeśli będzie dobra. CD Projekt RED już udowodnił, że takie wątki potrafi wplatać naturalnie, bez krzyczenia "patrzcie, jestem gejowską postacią, to jest progresywna gra" XD
Ja pisałem o braku reakcji lewicy na złe traktowanie pracowników,


@Strzelec_Kurpiowski: Skoro twierdzisz że CDPR łamie prawa pracownicze to do dzieła- możesz zgłaszać do pipu, na policję itp. Nie wiem czy oczekujesz że ja się tam wybiorę i zacznę wypytywać czy im źle czy czego oczekujesz. Twój wpis to żenujący pokaz chęci obsmarowania kogoś błotem bez dowodów.
Skoro twierdzisz że CDPR łamie prawa pracownicze to do dzieła- możesz zgłaszać do pipu, na policję itp. Nie wiem czy oczekujesz że ja się tam wybiorę i zacznę wypytywać czy im źle czy czego oczekujesz. Twój wpis to żenujący pokaz chęci obsmarowania kogoś błotem bez dowodów.


@dqdq1: znowu sobie coś uroiłeś. Nic od ciebie nie oczekuję.