Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś nie wiedział, czemu korporacje, czerpiące zyski z wolnego rynku, wspierają oficjalnie ruchy lewicowe, co na pierwszy rzut oka wydaje się strzałem w stopę, to na obrazku macie bardzo logiczny powód.

Myślicie, że CD Projekt Red bez powodu wrzucił teraz tęczę na profilowe?

Nie, po prostu właśnie trwa tam u nich kolejny crunch przed premierą Cyberpunka 2077 i firma nie chce słuchać znowu kwików lewicy o tym jakim są złym pracodawcą i że pracownicy są zmuszani do pracy po 70 godzin w tygodniu.

Dlatego woleli rzucić lewicy jakiś ochłap, bo wiedzą, że nowoczesna lewica to tania kurtuzana, co ku#wi się z korporacjami za tęczę na profilowym XD

Wy tu kolejne wojenki o LPG urządzacie, a to właśnie o to im chodziło XD

#heheszki #humorobrazkowy #czarnyhumor #bekazlewactwa #wiedzmin #cdprojektred #ekonomia #gospodarka #takaprawda #antykapitalizm
S.....i - Gdyby ktoś nie wiedział, czemu korporacje, czerpiące zyski z wolnego rynku,...

źródło: comment_1592407500bLzABBU6RQficC0Nu2BEyt.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dokładnie, marks się w grobie przewraca jak widzi lewicowych twitterowcow


@DizzyEgg: mi z Marksem nie po drodze, ale jednak szanuję i popieram ideę praw pracowniczych i ogólnie odpowiedzialnego społecznie biznesu, więc śmieszy mnie to zamykanie oczu na patologie wielkich korporacji, bo przeleją jakieś grosze z miliardów na kolejny protest, albo machną w czerwcu tęczę na Facebooku (ale tylko tam, gdzie klienci się nie obrażą, bo jednak pieniądz jest pieniądz) XD
  • Odpowiedz
hmm a może większość klientów tych korporacji to ludzie o poglądach lewicowych i dlatego starają się im przypodobać, bo najzwyczajniej się to opłaca? xD tutaj nie ma co snuć foliarskich teorii, bo sprawa jest oczywista. Jest to zwykły marketing nakierowany na zysk.


@w_moim_sercu_zawsze_mirko: jakich foliarskich teorii? Przecież to prawda, co jest na tym obrazku XD

Zwykłe masy ludzkie mają w poważaniu takie rzeczy jak tęcza czy jej brak na profilowym. Jednak w poważaniu nie mają tego media i skrajne, ale głośne grupy, które mogłyby firmom narobić złego
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: Lewica ma jedynie gównoofertę w postaci LPG i propagowania, bo jak pokazało życie komunizm nie działa, więc teraz zamiast robić dobrze chłoporobotnikowi robią grupie zastepczej czyli tęczowym xD
  • Odpowiedz
Lewica ma jedynie gównoofertę w postaci LPG i propagowania, bo jak pokazało życie komunizm nie działa, więc teraz zamiast robić dobrze chłoporobotnikowi robią grupie zastepczej czyli tęczowym xD


@Blaskun: nowoczesna lewica stoi za korporacjami, a nie za pracownikami, bo od korporacji ma swojego iPhona, kawę ze Starbucksa i kasę na gównoorganizację.

A taki robotnik co jej da? XD
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: No właśnie najlepsze są te dzieci Marksa i coca coli. Jak ta alternatywka córka burmistrza co ją złapali na protestach. Żyje sobie takie coś jak pączek w maśle i w dupie się potem przewraca i bredzi coś o równych szansach i równych dostępach do dobra, ale oczywiście, to nie oni mają oddawać te dobra tylko zwykli ludzie.
Z ekoszurami też tak jest Ten Gore czy jak mu tam było.
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: czyli zrobili grę na podstawie chyba najbardziej lewackiej serii spośród polskiej fantastyki (Wiedźmin) i wspierają ta akcje od lat żeby nie zepsuć premiery chyba jeszcze bardziej lewackiego CP? Dobrze wiedzieć xD
  • Odpowiedz
czyli zrobili grę na podstawie chyba najbardziej lewackiej serii spośród polskiej fantastyki (Wiedźmin) i wspierają ta akcje od lat żeby nie zepsuć premiery chyba jeszcze bardziej lewackiego CP? Dobrze wiedzieć xD


@Deska_o0: skoro są tacy lewicowi, to może niech pozwolą pracownikom siedzieć w pracy etatowe 8 godzin i dadzą im wolny weekend?

Czy to już za skrajna lewica? XD

W ogóle, to ty myślisz, że postanowili oni robić grę na
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: odpowiesz na moje pytanie? Tylko przeczytaj je powoli jeszcze raz.
Nie odniose się nawet do twoich bo kompletnie nie rozumiem dlaczego to mnie pytasz o ich etykę pracy, a dodatkowo próbujesz mi wmówić coś czego nie napisałem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
odpowiesz na moje pytanie?

Nie odniose się nawet do twoich bo kompletnie nie rozumiem dlaczego to mnie pytasz o ich etykę pracy, a dodatkowo próbujesz mi wmówić coś czego nie napisałem ¯_(ツ)_/¯


@Deska_o0: a na co tu odpowiadać? Napisałem czemu korporacje stosują politykę popierania lewicy na mediach społecznościowych, a ty próbujesz udawać, że oni są lewicową firmą co przypadkiem akurat sra na prawa pracownicze XD
  • Odpowiedz
ty próbujesz udawać, że oni są lewicową firmą


@Strzelec_Kurpiowski: znowu odpływasz we własnych urojeniach, przeczytaj moje pytanie jescze raz, powoli i się do niego odnieś, jeżeli masz do mnie jakieś pytanie to je zadaj ale trzymaj się faktów, bo twoich fantazji na temat tego co chciałbyś żebym napisał a nie tego co napisałem nie zamierzam komentować
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: hmm a może większość klientów tych korporacji to ludzie o poglądach lewicowych i dlatego starają się im przypodobać, bo najzwyczajniej się to opłaca? xD tutaj nie ma co snuć foliarskich teorii, bo sprawa jest oczywista. Jest to zwykły marketing nakierowany na zysk.


@w_moim_sercu_zawsze_mirko: Bingo.
Lewica wbrew temu co o sobie myśli, to zwykle konsumpcjonistyczne małpki.
Tak jak ze scammerami którzy piszą mejle z błędami, bo to wstępna
  • Odpowiedz
pozamiatane, argument nie do podważenia.


@dqdq1: jesteś dzbanem? Obrazek nie jest argumentem.

Argumentem jest brak działań prospołecznych wykonywanych przez korporacje, poza mediami społecznościowymi.
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: po priostu mnie rozbawiłeś, gadasz jak taki chłopek-roztropek ze wsi co świata nie widział.

Nikogo nie obchodzi to logo, większość przeszła nad tym ze wzruszeniem ramionami. Niemniej zawsze fajnie popatrzeć jak odkrywasz czym jest PR.
  • Odpowiedz