Wpis z mikrobloga

Posprzątałam, wyniosłam śmieci, zmieniłam pościel, nastawiłam zmywarkę i pralkę, umylam podłogę, wytarlam kurze, wyczyściłam komputer, telewizor i komórkę, wybawiłam moje kocie dziecko aż poszło w końcu spać, nakarmiłam je jak wstało, zmylam rzeczy których nie można w zmywarce, odkurzyłam wszędzie, poukładałam papiery, zebrałam suche pranie, złożyłam i schowałam
I nie ma co robić. Siedzę i nie wiem co począć.
Pic related, to zdjecie dziecka
#gownowpis #pokazkota #koty
S.....r - Posprzątałam, wyniosłam śmieci, zmieniłam pościel, nastawiłam zmywarkę i pr...

źródło: comment_1592404615Y4Po8irrafnmc2ifzruhat.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lonate: Patelnie na przykład z pokrywą teflonową, cienkie plastikowe pojemniki, niektóre kubki, drewniane rzeczy (ale w sumie i tak można xD) Trochę tego jest.
  • Odpowiedz
@Inguz: Wszystko wrzucam do zmywarki xD Fakt faktem tylko na kubku z tą powłoka że pod wpływem temperatury się zmienia obrazek to powłoka się oderwała i obrazek jest widoczny cały czas. Poza tym - pojemniki, patelnie, garnki, drewniane mieszadła, wszystko ląduje u mnie w zmywarce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StarySkuter: matkobosko u mnie 60 m do posprzątania, dwoje dzieci robi nieustanny bałagan, chyba chce być twoja przyjaciółką, też mam kota
  • Odpowiedz