Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Sumistrz5: kolejny przykład na to że tylko ostra amunicja pomoże w walce z tymi bandytami, szkoda mi jedynie niewinnych ludzi którzy muszą bronić swego kraju gdy policja klęka przed mordercami. Każdy kto popiera te strajki ma krew na rękach, właśnie przez nich sytuacja stała się ciężka do opanowania.
  • Odpowiedz
@Sumistrz5: fajnie ze antifiarze teraz nosza kamerki na ktorych rejestruja te pobicia bo inaczej to nigdy bym sie nie dowiedzial ze jednak atakowanie deskorolka by zatluc moze sie skonczyc postrzalem. cos tam widzialem ale myslalem ze typa jedynie troche skopali a tam krwy biegna do niego we 3, jeden trzyma a drugi tlucze ciezkim przedmiotem.

chore.
  • Odpowiedz
@Sumistrz5 antifiarz nie miał noża a to zdjęcie jest fejkowe, przekleje mój komentarz spod znaleziska bo mam tam #!$%@? 3 plusy czyli wykopki standardowo mają #!$%@? na niepopularna opinie i tasują się wzajemnie obrazkami pod tezę

"przytrzymaj sobie "kulkę" czasu na twitterze i jeździj do przodu i tyłu, gość nie miał noża bo a) chwilę wcześniej #!$%@?ł niebieskiemu deskorolką XD b) pół sekundy po kadrze z twojego obrazka otwiera ręce więc by
  • Odpowiedz
@podjaranykot: ani zle ani dobrze, nie ma sie z czego cieszyc, smutne jest to ze sa debile ktorym sie wydaje ze moga bezkarnie do kogos wyciagnac rece. nie wiem co gorsze, dac sie prawie zabic i zostac kaleka z rachunkiem na $100k czy ujsc z zyciem ale zabic debila

na pewno nie powinien tam lezc w ta grupe, prowokacja sie udala obu stronom, maja to czego chcieli, jeden zycie a tamci
  • Odpowiedz
@NZXD: zauwaz ze to co oni ze soba maja to jest bron, to nie jest przypadek ze to deskorolka, za np pobicie kijem to juz by sie pewnie liczylo z premedytacja a tak to udaja ze ze akurat przejezdzali na desce.
ktos ich ewidentnie szkoli do tego.
  • Odpowiedz