Wpis z mikrobloga

@Sumistrz5: Skoro kogoś atakujesz deską to się nie zdziw, że ktoś ma lepszy "argument". Równie dobrze mógł zabić go ten z deską, a tak to w obronie własnej się uratował. Pewnie nie ostatnia taka akcja patrząc na rozochocenie się tej swołoczy.
  • Odpowiedz
@Sumistrz5: tam była jego dziewczyna,? Trochę ostro ale z drugiej strony... Ciekawe czy go zabił i pójdzie siedzieć,? Oby nie


@1pikoFarad: jak krzyczeli na filmikach: "we are gona kill you" to raczej będzie to obrona własna. Mnie ciekawi czy ci amerykanie to serio są tacy głupi. Tragedia co widzę na tych filmikach jak i z tymi protestami.

miałem ich za mądrych ludzi.
  • Odpowiedz
@kciuk14: co do prowokacji to faktycznie, na to wygląda że to ona zainicjowała całą sytaucję, jednak co do eskalacji gościa to już nie mam pojęcia, zadecyduje sąd ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Lugi: Kobieta go prowokowała, koleś ewidentnie potraktował ją za ostro ale to dalej nie powód żeby katować gościa na ulicy. antifiarze i blm doprowadzili, do tego że jest dzicz na ulicach i ludzie się bronią. Koleś strzelił w ostateczności i do tego tylko jednego który go okładał deską. Zachowują się jak zwierzęta to powinni ponieść za to konsekwencje.
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: no ja tego nie neguję, jeżeli chodzi o postrzelenie w obronie własnej to gościu zostanie uniewinniony na 99%. Jedyne na co zwracam uwagę to to że może zostać skazany za to co działo się chwilę przed filmem z wpisu
  • Odpowiedz