Wpis z mikrobloga

Dawno nie widziałem takiego gówna jak Kanał Sportowy. A wiecie komu się dziwie najbardziej? Stanowskiemu. Przecież on ma ten cały burdel. Ogarnął miejsce na studio, ekipę telewizyjną, dziennikarzy do czarnej roboty (Kotleszka, Milewski, Rokuszewski). Jakie są znośne materiały? Według mnie najlepszy i jedyny jakoś innowacyjny to Magazyn Lig Egzotycznych. Całkiem niezłe jest jeszcze Stanowisko. Stano by sam zainwestował, rozwinąłby Weszło TV i by się kręciło co najmniej tak dobrze jak teraz, a może i taniej.

Co ogarnął Smokowski? Już te jego gówniane materiały są legendarne.
Pol? Przyprowadził niby Misje Futbol, którą teraz i tak stracili. Zresztą Smokowski #!$%@?ł nawet Misje Futbol, która była ich niby frontowym programem.
Borek? Brakuje mu jaj na HejtPark. Niby ogarnął te swoje programy o sportach walki, ale według są one co najwyżej przeciętne.

I tak jak pisałem. Najbardziej mnei #!$%@?, że cały czas te programy wyglądają (oprócz MLE i Stanowiska) tak samo - to jest dzwonienie widzów i jakieś #!$%@? pytania.
#kanalsportowy
  • 5
@ShinpuTokubetsu: miała być #!$%@? rewolucja i #!$%@? internetu sportem, a na ten moment programy, które dadzą się oglądać to:
1) oktagon live;
2) misja futbol, która bardzo mocno zaniżyła, przez te ciągłe połączenia #!$%@? wie po co, #!$%@? wie z kim, Szpakowski, który robi tam za tło tak naprawdę, mielenie 3 tematów przez 1,5h, zero dynamiki, dłużąca się w nieskończoność rozmowa panów w średnim wieku;
3) kilka hejtparków (najman, pudzian, leśnodorski