Wpis z mikrobloga

#sport #rolki
Kupie w decathlonie jakieś rolki dla początkującego? nie chce płącić w tysiącach bo nie wiem czy mnie wkręci ale tez nie chce kupować najtańszych bo wtedy na pewno się zniechęce, wiec tak, średnia półka cenowa, 85 kilowy facet chcacy jeździć sobie po miescie od tak dla frajdy
Dodatkowo ochrona, jakiś kask mirko poleca? łokcie i kolana moze juz sobie podarujemy.
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Baccon: @Stekso_: znalazłem te frx'y w sklepie stacjonarnym, tylko na 3 kółkach ale Pan powiedział ze jak bedzie chciał to przekrecimy szyny na inne, za pare godzin ide przymierzać! :) Dzieki wam wielkie za pomoc Panowie, macie u mnie dozgonne plusy
  • Odpowiedz
@Stekso_: ja się nie wypowiadam, miałem gównocruisery od powerslide i nie polecam, na Trinity nie jeździłem, wyglądają lepiej od ich starych wynalazków ale testów na necie nie znalazłem. Plus, znane sklepy rolkowe w pl nie są januszerskie (zico, hedon, niecodzienni)
  • Odpowiedz
@Stekso_: szukałem testów po nazwie szyny a nie rolek. ¯\_(ツ)_/¯ i tak, widziałem jak wyglądają dlatego pisałem, że MOGĄ być gówniane, nie SĄ gówniane (ze względu na bardzo niską cenę).
  • Odpowiedz
@Baccon: @Stekso_: @Azazellekk: a wiec byłem w sklepie! Może dałem sie naciągnąć, może nie xd szedłem po seba frx i Pan spytał czemu taki pomysł, to go skłamałem ze na forum wyczytałem (przecież nie przyznam sie do wykopu xd) a on powiedział ze może nie ma czegoś lepszego ale innego i na jedna noge kazałzałożyc frx a na druga rb80 pro, i jako laik juz po
  • Odpowiedz
@Travva: myślę, że masz wąską stopę xD byłem przekonany, że to niemożliwe u gościa, a jednak. Powodzenia w nauce. Dobrze, że wziąłeś 80 bo 4x80 jest najlepsze i z tym nie ma nawet co dilować. Nie dziw się, jak przez pierwsze dwa tygodnie będziesz cierpieć od butów, to normalne.
  • Odpowiedz