Wpis z mikrobloga

#sport #rolki
Kupie w decathlonie jakieś rolki dla początkującego? nie chce płącić w tysiącach bo nie wiem czy mnie wkręci ale tez nie chce kupować najtańszych bo wtedy na pewno się zniechęce, wiec tak, średnia półka cenowa, 85 kilowy facet chcacy jeździć sobie po miescie od tak dla frajdy
Dodatkowo ochrona, jakiś kask mirko poleca? łokcie i kolana moze juz sobie podarujemy.
  • 28
@Travva: Polecam wbić na grupke na fb wrotkarski targ, napisz czego szukasz, a jest duza szansa ze ktos sie odezwie. Zmierz sobie stope i patrz na rozmiary po dlugosci wkladki, ja np potrafię kupić buty o rozmiarze 40, a rolki już 38. Jak jazda po miescie to szukaj skorupy, ja ostatnio ze seby fr2 dałam 400zł
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Travva: musisz jeździć i mierzyć. Ja chcialem seby kupic, ale w sklepie siedzialem w nich z godzinę i jednak się rozmyśliłem. Bardzo indywidualna sprawa. Powiedz jeszcze ile masz kasy
@Travva: to zależy, klasycznie oxelo mf500 (te może uda się z drugiej ręki tańsze) obecnie trudno dostępne w decathlonie. Z dobrych rolek: powerslide next, powerslide imperial (uwaga, bo wąskie), Rollerblade RB 80 (lepiej wersję pro, but w miarę szeroki), FR 1, twister edge (tutaj też może być wąsko), powerslide zoom (tylko te z szyną trinity, ale bardzo szeroki but). Wszystkie rolki, które wymieniłem posłużą i pojeżdżą długo. Czasem można znaleźć używki
@Travva: kup rolki w twardej skorupie w dekatlonie i będzie git. Ochraniacze na kolana i nadgarstki weź. Kask kup jeśli jesteś początkujący, najlepiej orzeszek z laminatu (200 PLN około) bo jest super lekki i nie złamiesz podstawy czaszki jak cię rolki wyprzedzą. Używki też możesz, chcesz model: Seba frx
@Travva: może ogarniesz, mięśnie trzeba mieć lepsze zauważalnie niż 4x80 ale problem leży gdzieś indziej, te szyny to strasznie tanie są a nie znalazłem na necie recenzji. W tej cenie brałbym frx 4x80 i ewentualnie później zmienił szynę. Dlaczego seby? Bo mają mocowanie ssm a nie Trinity: szyny z drugiej ręki kupisz dużo taniej. Kiedyś miałem tanie (megacruisery) 3x125 i to było takie masło, że autentycznie bałem się tam śruby dokręcić
@Travva: seby są obiektywnie najbezpieczniejsze jeśli chodzi o wygodę. W powerslide możesz wymienić szyny ale to będzie drogie bo ma mocowanie trinity które jest nowością i tylko powerslide go używa.