Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Majronn: a na autoplac.pl ostatnio widziałem pełną historię pojazdu z CEPIK. Bez potrzeby przypisywania czegokolwiek i proszenia się o dane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
500 koni to od razu na weekendowe wyścigi, albo złoty youngtimerów xD. Ta M5 to nawet nie jest auto na tor, tylko ciężka limuzyna do #!$%@? w delegacje, ale dla niektórych istnieją tylko dwa rodzaje samochodów: Passat i drogie sportowe.
Pewnie egzemplarz po jakimś zamożnym Niemcu, który chciał wygodnie się przemieszczać, a później upalał go jakiś Turek, syn właściciela knajpy z kebsem, który po rozbiciu dał go do odpicowania kuzynowi opychającemu szrot
@Majronn: Niech omijają a ja będę omijał takie właśnie ogłoszenia ;-) Jeżeli ktoś obawia się podać numeru VIN to oznacza, że zwyczajnie ma do ukrycia konkretny dzwon. Dla mnie to nawet sytuacja lepsza bo nie będę musiał specjalnie sprawdzać na zewnętrznych stronach numeru VIN by odkryć usterkę, która w mojej ocenie dyskwalifikuje kupno pojazdu. Dzięki otomoto! :D
@Kapitan_Wie_Wszystko: mnie najbardziej denerwują ceny - leasing a oferta to odstępne albo odstępne i raty bez wykupu. Drugi typ auta z USA jeszcze w stanach bez opłat. Brakuje mi opcji Kup Teraz. Przyjąłbym chętnie taką Panamere 2018 za 150 k xD
Pytanie tez czy jest zgodne z prawem, aby podawać numer VIN w ogloszeniu jako warunek wystawienia ogłoszenia? Oczywiście jestem za tym, aby ten numer VIN podawać. Sam zawsze wpisuje poprawny, żeby później nie pisać każdemu VINu.
jak napisałem skrypt do wykrywania ogłoszeń z vinem typu 1111... i 0000... i ich zgłaszaniem to nie mieli problemu kilka dni później dorobić captchy dla samego numeru VIN xD


@Aluminium: A to #!$%@? #!$%@? (°°