Wpis z mikrobloga

@Rodjer: też myślę że raczej nie ma za co przepraszać, ale to pewnie z tego względu, że wszyscy są teraz przeczuleni na takie rzeczy i mogło być to źle odebrane przy czym mógł ucierpieć jego wizerunek. Mimo wszystko szacun że nie schował głowy w piasek, odniósł się do całej akcji i zwyczajnie zmierzył się z tym.
Widać, że nie jest taki słaby tu:
LukaszN - @Rodjer: też myślę że raczej nie ma za co przepraszać, ale to pewnie z tego...

źródło: comment_159238184709RCcCdxcPJkD7cFCNDjM2.jpg

Pobierz
@Rodjer: jak to nie ma za co przepraszać? Jeśli chce się robić karierę w mediach to pewnych rzeczy nie wypada. Tego mówienia że każdy tak robił też nie rozumiem, bo w moim otoczeniu jednak nikt takim stulejarstwem się nie popisywał. xD
Wypisywał głupoty, usunął, przeprosił wszyscy są zadowoleni, za chwilę nikt nie będzie o tym pamiętać.
Wyszedł z całej sytuacji najlepiej jak mógł.
@poCoWamMojNumerTelefonu: nie chodziło mi konkretnie o stulejarstwo. Bardziej chodziło mi ogólnie o robienie głupot w necie. Jedni wrzucali gołe baby, inni udostępniali memy z kwejka.
Dalej nie rozumiem za co przeprasza, nikomu tego na siłę nie wciskał, nikomu nie kazał obserwować siebie na tt. Jak się komuś nie podobało mógł go zbanować i tyle