Wpis z mikrobloga

Co za #!$%@? wstyd na cały cywilizowany świat. WSTYD mi, że mieszkam w kraju, w którym urzęduje prezydent publicznie poniżający jakiekolwiek mniejszości.

To wy konserwy od setek lat swoim starczym #!$%@? hamujecie rozwój cywilizowanego świata. W krajach, w których jest Was większość, nadal panuje bieda, syf albo naruszanie praw człowieka.
Już niedługo, konserwy. Może nie po tych, ale po którychś z rzędu wyborach, zgnijecie tak, jak wasze zgniłe średniowieczne poglądy.

#bekazpisu #bekazpodludzi #4konserwy #neuropa #lgbt #usa #polityka
f.....a - Co za #!$%@? wstyd na cały cywilizowany świat. WSTYD mi, że mieszkam w kraj...

źródło: comment_1592375691a9qEpOFDD1Ho99pu3WhWsc.jpg

Pobierz
  • 120
To wy konserwy od setek lat swoim starczym #!$%@? hamujecie rozwój cywilizowanego świata. W krajach, w których jest Was większość, nadal panuje bieda, syf albo naruszanie praw człowieka.


@festiwal_otwartego_parasola: to prawda, ale dopóki stare pokolenie nie umrze, to tu nadal będzie chlew obsrany gównem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@festiwal_otwartego_parasola:

To wy konserwy od setek lat swoim starczym #!$%@? hamujecie rozwój cywilizowanego świata. W krajach, w których jest Was większość, nadal panuje bieda, syf albo naruszanie praw człowieka.

Czy tobie się wydaje że zalegalizowanie na papierze ruchania się dwóch chłopów czy bab sprawi że PKB poszybuje w górę?
Wydaje mi się że jest dokładnie odwrotnie. W krajach gdzie doszli do dobrobytu i braku problemów ludzie zaczęli sobie szukać nowych i
Ale może ma to swoją dobrą stronę, może ludzie przejrzą na oczy jaka to obłuda i na niego nie zagłosują ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@fizzly: przecież Duda powiedział to, co uważa stereotypowy Polak. Jeszcze taki Janusz z Grażyną pewnie umocnią się w swoich przekonaniach, że trzeba głosować na PiS, żeby ich uchronił przed deprawacją z zachodu.
@festiwal_otwartego_parasola z tym skandalem na skalę światową to trochę przesada a wszystkiemu winne jest tłumaczenie. Duda nie powiedział jak to jest cytowane przez zagraniczne media "they are not human beings". To się już zaczęło jak wyprosili posła PiS ze studia w TVN. Im przecież nie chodzi o to, że to są podludzie, tylko że ich zdaniem nazwa LGBT nie odnosi się do ludzi tylko do ideologii. A to że są nieogarnieci albo
@festiwal_otwartego_parasola: No widzisz, ja jak miałem 15 lat to mieszkałem na tolerancyjnym zachodzie i uważałem te wszystkie parady itd za pozytywną, fajną rzecz. Ale dorosłem i po prostu rzygam waszą propagandą. Zapętliliście się na temacie waszego życia seksualnego i próbujecie wszystkim wmówić jakie to fajne, popierając przy okazji inne szkodliwe społecznie lewackie wymysły.