Wpis z mikrobloga

#gory #karkonosze #karpacz #turystyka

Siemka Mirki. Mam takie pytanie -> potrzebuje zostawic gdzies auto w Karpaczu na piatek-niedziela. Bedziemy szli szlakiem ze Szklarskiej na Sniezke. Gdzie zostawic najlepiej auto? Przede wszystkim nie chce robic samowoli, zaparkowac gdzies, gdzie moze i nie bedzie to nielegalne, ale bedzie po prostu patelnia i cwaniactwem. Sa jakies miejsca, gdzie mozna zostawic auto bezplatnie? Rozumiem, ze busy jezdza normalnie, czy jest jakas inna opcja?
  • 30
@milvanb: AAAAAA, przez to, że przyszło lato, na chwilę ZAPOMNIAŁAM o Covidzie (,) Spróbuj wyszukać interesujące Cię połączenia na epodróżniku (pokazuje sporo połączeń w weekendy) i zadzwoń do przewoźnika, trochę wszystko się już odmroziło. Widoki Ci wynagrodzą poszukiwania :) Powodzenia!
@milvanb: No transport szklarska Karpacz to jest dramat, jak my robiliśmy Śnieżkę ze szklarskiej i potem chcieliśmy busem wrócić z Karpacza to tylko z przesiadka w jeleniej była opcja, ale to było jakiś czas temu i w Boże ciało, może teraz jest lepiej...
@milvanb właśnie jestem w Karpaczu i przed hotelem jest taka zatoczka gdzie spokojnie staniesz, tylko to na samym początku karpacza, do orlinka jakieś 5km myślę
Dzięki! Mam nadzieję, że zdążymy dojechać koło 8, znaleźć parking i złapać tego busa o 9, jak nie to trzeba będzie stopa łapać xD