Wpis z mikrobloga

@Dzida_przeznaczenia: musiałeś nie mieć RIGCZu żeby kupować w pseudo budzie z kebabem, sam osobiście byłem tam 2 razy ze znajomymi, wszyscy mieliśmy włosy w mięsie
Nie wiem jak ty, ale ja jakbym trafil na wlosa w miesie to bym drugi raz nie poszedl do danego miejsca, ale ty widze, ze na luziku i z rigczem xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@qazaq91: nie ma sprawy, lody ze starej szkoły to obowiązkowy przystanek przy odwiedzaniu mojej rodzinki w Sokółce ( ͡ ͜ʖ ͡) pistacjowe i chałwowe po prostu niebo w gębie
  • Odpowiedz
@Cinoski: Kebab - kolejny fast food w Polsce z potencjałem, który został totalnie #!$%@? i nikt sensowny nie chce tego tykać oprócz ludzi, których interesuje tanie zapchanie kichy xD Bo nigdy nie wiesz na jakie #!$%@? trafisz, więc wolę już zjeść rzadziej, a wydać 20zł i zjeść sensownego z prawdziwej baraniny w Efesie, pod którym są kolejki.
  • Odpowiedz
  • 1
@krne tortilla. Polecam wieloziarnistą z Lidla, najlepsza z tych lidlowych, biedronkowych i auchanowych. A kupisz wszędzie, w okolicy działu z pieczywem, zaraz obok półek z chlebem
  • Odpowiedz