Wpis z mikrobloga

Czwarte z kolei najpopularniejsze, dodawane najczęściej do "ulubionych" oraz jedno z najchętniej komentowanych opowiadań erotycznych na największym polskim serwisie z tego typu treściami opublikowała dziewczyna która opisuje w nim swoje intymne pożycie z psem. Opowiadanie zaczyna się od słów
"To opowiadanie jest swego rodzaju wyznaniem. Jest to dla mnie sprawa tak intymna i tak wyjątkowa, że nie mogę się podzielić nią nawet z najbliższą przyjaciółką. A mimo to jest we mnie jakaś ekshibicjonistyczna chęć podzielenia się tą historią z kimś innym. Chcę w jakiś sposób powiedzieć o tym światu, a jednocześnie pozostać ukryta za zasłoną sieciowej anonimowości. Myślę, że nie jestem jedyną osobą z podobnymi przeżyciami... a może właśnie jest wręcz przeciwnie? Czy to potrzeba jakiejś autoterapii? Ale z drugiej strony, nie chcę niczego w sobie naprawiać... Wiem, dziwnie to brzmi, ale miotają mną sprzeczne emocje - stąd może ten chaotyczny początek... Może to nie jest tekst napisany pięknym, literackim językiem. Może nie jest podniecający. Ale jest szczery. Jest mój. To moja historia."
#przegryw #blackpill #dogpill #logikarozowychpaskow
N.....t - Czwarte z kolei najpopularniejsze, dodawane najczęściej do "ulubionych" ora...

źródło: comment_15922906775fMK6rYpsHZ3ekl9QgE871.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niski_Manlet: podświadomie dla kobiety lepszy obiektem seksualnym od incela jest nawet pies
Ma to swoją logike, przecież pies nie przekaże jej swoich genów, a incel może sprzedać jej swoje śmieciowe czego musi się wystrzegać jak ognia dla dobra potomstwa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niski_Manlet: to akurat może być ogromny fejk, daj spokój. Ciężko mi uwierzyć w takich chorych ludzi, chociaż kiedyś czytałam "listy intymne" czy coś takiego Lwa Starowicza i po prostu wydał książkę z listami, które dostawał od różnych ludzi. Bardzo stara to książka była, a jeden z listów był od 17latki, która waliła się z psem jezu xD
  • Odpowiedz
@banjo: Mi sie to troche kojarzy za raportem kinsleyea.
W jego raporcie dotyczacym badania seksualnosci mozna bylo miedzy innymi przeczytac ze 4% kobiet ma za sobą zoofilskie zachowania...

Po latach sie okazalo ze naukowiec ankiety robil wsrod ludzi z marginesu spolecznego bo zwykli obywatele odmawiali odpowiedzi w tak intymnej dziedzinie.
  • Odpowiedz
@banjo: żaden fejk, jak dobrze poszukasz to znajdziesz nawet dowody filmowe że laski jebią sie z psami, koniami i c--j wie czym jeszcze. I to nie jakieś szpdle tylko normalne zdrowe julki. Nawet papryk vegeta umieścił taki watek w swoim "filmie"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cryptonerd_io: nigdzie nie napisałam, że tacy ludzie nie istnieją. Napisałam tylko, że autorka opowiadania według mnie wymyśliła historię i tyle. + Napisałam, że ktoś taki napisał list do najsławniejszego seksuologa w PL (a więc istnieje ktoś taki)
  • Odpowiedz