Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
@Whispererer: ja pamiętam, że najważniejsze to obrusy do ziemi, żeby zasłonić barek pod stołem. Poloneza nie tańczyłem, bo cringe mi się wydawał + jakieś próby po szkole wtf kto ma na to czas xD Z ciekawych rzeczy to moja mame była w komisji nadzoru na imprezie xD (ale nie narobiła pszypau, mam spoko mame). No i byłem z różową, która aktualnie jest moją żoną. ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Whispererer: ale dupeczka ale bym tańczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chłopaczek taki najmądrzejszy ze szkoły popił za dużo i poszedł rzygac do kibla, nie zdążył i walił na ściany, podłogę itd. Zamknąłem go w tym kiblu i powiedziałem ze wyjdzie dopiero jak posprząta xd

Ja tez odwalilem srogo, ale nie napisze tego bo wstyd
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@Whispererer: byłem na 4 studniówkach, 1 na swojej i 3x jako partner, było zajebiście! Za każdym razem. Wódeczka mimo ochrony, fajne młode dziewczyny, same uśmiechnięte mordki. Moja klasa, albo znajomi różowych z którymi byłem, jestem popularny to zawsze tam kogos znałem że szkół srednich. A , op, pytał co bylo najgorsze na studniówce? Na jednej studniówce, była taka Julka i Julka wylizała mi kutanga na zapleczu sali balowej, po t wróciliśmy
@Whispererer myślałem, że na studniówce wreszcie wyjdę z przegrywu, bardzo się na to nastawiłem, bo poszedłem z babą, która wcześniej była ze mną na udanej randce z buzi buzi i była mną zainteresowana ale okazała się gówniarą, która co tydzień zmienia zdanie i na studniówce już się jej nie podobałem, więc robiła wszystko żeby dać mi to do zrozumienia i kompletnie nie chciała ze mną gadać ani tańczyć, spędzała czas z jakąś